Jak będzie wyglądał świat za 100 lat
Samsung poszedł o krok dalej.. Tak wygląda prognoza tego jak .Przyszłość jest trudna do przewidzenia, ale spróbujmy zabawić się w jasnowidzów.. Hyper wysokie wieżowce, podwodne miasta, osobiste punkty medyczne „Medi-pods" oraz kolonie na księżycu to według Samsunga prawdopodobna rzeczywistość za 100 lat.Oznacza to, że lata takie jak rok 2015, kiedy pokrywa lodu morskiego była najniższa w historii, staną się powszechne.. Podwodne miasta i drukowane jedzenie Data publikacji: 04.05.2016, 15:51 Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016, 09:40Blog Technologia Internet Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. Mnie osobiście wydaję się, że nie będą istniały kraje słabo rozwinięte,.Wybiegając w odległą przyszłość myślimy o latających samochodach albo robotach, które zdążyły zastąpić już człowieka w każdej sytuacji.. Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. 2017-12-04 22:47:07Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Tutaj wygląd mapy Ziemi sprzed 600 milionów lat: Tak świat wyglądał w erze jurajskiej sprzed 200 milionów lat..

Podwodne...Jak będzie wyglądał świat za 100 lat ?

Podwodne miasta i drukowane jedzenie Wybiegając w odległą przyszłość myślimy o latających samochodach albo robotach, które zdążyły zastąpić już człowieka w każdej sytuacji.. Do 2050 roku Grenlandia w okresie letnim może być pozbawiona lodu.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. 2011-10-06 15:04:32Wyobraź sobie, jak Twoja okolica, cała Polska, a może nawet Świat mogą wyglądać za kolejne 100 lat.. Zapraszamy na podróż do przyszłości… Zapraszamy na podróż do przyszłości… InternetNasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Wielu futurystów popełniło rażące błędy w ocenie przyszłości, ocenie jej „ekspansji zmian".. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Projekt jest więc niezwykle ambitny, a wnioski - szalenie interesujące.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Od razu bardziej swojsko… W erze kredy sprzed 120 milionów lat podróż z Ameryki Południowej do Afryki była znacznie krótsza i prostsza… Ten wizerunek znamy doskonale.. Na te i inne pytania związane z postępem i rozwojem świata postaramy się odpowiedzieć w tej publikacji.. Przykładem jest wizja świata przyszłości wykreowana w filmie ŁOWCA ANDROIDÓW w reżyserii Ridleya Scotta, do .Świat za 10 lat — najprostszym sposobem prognozowania jest ekstrapolacja obecnych trendów: więcej mocy obliczeniowej dla użytkowników, coraz lepsze połączenia, płynne przejścia między sieciami różnych standardów, takich jak Bluetooth, sieci bezprzewodowe drugiej i trzeciej generacji, WiFi, WiMax.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat..

Łatwo sobie wyobrazić świat za sto lat.

Samsung poszedł o krok dalej.. Japoński miliarder, szef firmy SoftBank i twórca największego na świecie funduszu inwestującego w technologie, Masayoshi Son uważa, że superinteligencja zostanie stworzona w ciągu 30 lat, do 2047 (i będzie miała poziom IQ 10 000).Amerykański "Newsweek" pisze, jak będzie wyglądał świat w 2050 roku Data publikacji: 06.01.2015, 18:33 Ostatnia aktualizacja: 06.01.2015, 19:13Jak myślicie jak będzie wyglądał świat za 1000 lat?. W swojej najnowszej książce „Fizyka przyszłości" spekuluje na ten temat, jak wyglądać będzie świat za 100 lat i w jakich warunkach będzie wtedy żył człowiek.Myśląc o sobie za dwadzieścia lat, nie mam w głowie wyłącznie marzeń związanych z rozwojem zawodowym.. Opisz to lub narysuj, a następnie wyślij do nas!. Zmiany będą, ale nie aż tak duże.. W opublikowanym niedawno raporcie „Sma.Jeśli chodzi o przyszłość ludzkości, istnieje wiele wersji i teorii.. 2012-07-16 20:13:41 Sądzisz że za 100 lat świat będzie wyglądał tak samo ?. Marzy mi się też, że będę miała wtedy już swój własny kąt, najlepiej jakieś przytulne mieszkanko w kamienicy w centrum miasta.. Oczywiście mam nadzieję, że nie będę tam mieszkała sama.Jak będzie wyglądał świat za… 1000 lat?.

2014-06-29 20:44:07 Jakby według was wyglądał idealny świat ?

Wszystko zależy od naszych decyzji, które podejmiemy teraz.Tech Insider podjął się próby przewidzenia, jak będzie wyglądał człowiek przyszłości za 1000 lat News / YouTube 09.05.2017 Szymon Radzewicz 09.05.2017Przeglądając Internet, natknęliśmy się na świetny film, który pokazuje, jak świat i życie mogą wyglądać za tysiąc lat (jeśli nie zdarzy się nic, przez co naszej cywilizacji miałoby nie być już w tym czasie na świecie).Nie sposób przewidzieć, co stanie się z nami po upływie stulecia, a nawet dekady.. Więc wydaje mi się, że każda osoba w klasie będzie miała inne zdanie na ten temat.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. Włosy będą raczej w zaniku.. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie..

Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat według Samsunga.

/9 Mężczyźni wyżsi, zdrowsi i sprawniejsiZa 100 lat mia­sta, jakie znamy dziś, odej­dą do prze­szło­ści.. Bu­dyn­ki pięły się będą coraz bar­dziej w górę, m.in. dzię­ki wy­jąt­ko­wo lek­kim i super wy­trzy­ma­łym ma­te­ria­łom bu­dow­la­nym jak za­wie­ra­ją­cych włók­na wę­glo­we i dia­men­to­we.A jak będzie wyglądał w przyszłości — np. za 100 lat?. Adam, Kacper, Mikołaj i Jurek to zapaleni fani wszelkiego rodzaju gadżetów elektronicznych.Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).To już za 60 lat, nawet bez genetycznej rewolucji dzisiejsi studenci tej chwili dożyją.. A wszystko dlatego, że każdy jest bardzo ciekawy, jak nasz świat będzie wyglądał za 1000.Za 100 tys. lat człowiek będzie miał wielkie oczy, szerokie czoło i małe zęby.. Przecież tu żyjemy!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt