Napisz list do kolegi w którym napiszesz o swoich marzeniach
Drugim największym marzeniem jest wyjechanie w podróż i zwiedzanie krajów, miast, wisi, w których jeszcze nie byłem.Napisz list w którym przedstawiam koleżance lub koledze swoje obserwacje dotyczące jesiennej przyrody i związane z nimi refleksje 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.11.2017 (17:43) - przydatność: 36% - głosów: 53po prawej stronie musi być miejsce i data na drugiej linijce musicie znajdować np.: Drogi Krzysiu a pod spodem oczywiście zaczynając od akapitu piszesz list co byś chciał mu powiedzieć ( np.:chciałbym zachęcić Cię do obejrzenia (jakiegoś) filmu, lub np.:z pobytu w ciekawym miejscu,mieście lub gdzie indziej) W liście muszą się znajdować zwroty mówiące o wyrażeniach .4.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.. Kąpałam się w jeziorze, a następnie łowiłam ryby z tatą.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Cześć Asiu!. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz..

Napisz o swoich marzeniach ... List do przyjaciela.

Witaj Julio!. Używaj języka potocznego w liście do koleżanki, potocznego, ale grzecznego i pozbawionego form gwarowych w liście do cioci, a oficjalnego w piśmie do prezesa fundacji charytatywnej.Możesz do swojego litu dodać coś wyjątkowego od siebie: płatki kwiatów, posypka z gwiazd, torebka swojej ulubionej herbatki, itp. Ten mały dodatek będzie świadczył o tym, że włożyłeś w swój list wiele pracy i miłości.Adewortów 12, 26.7.2015r.. Napisz list do koleżanki/kolegi w którym opowiesz o swoich marzeniach .. Wiec moim marzeniem jest zostac pilkarzem takim jak slyny robert lewandowski ktory ciagle strzela bramki w bundeslidze .. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. W zależności od adresata (tzn. osoby, do której list jest kierowany) lub sytuacji życiowej nadawcy, list może przybierać .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz list do kolegi.. więc postanowiłam odpisać Ci na to pytanie.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. Fragment dziennika pisanego przez Księcia Kirkora.. Jak zapisać 2 List do Koryntian 6 'rozdział' 2 'wers'?. Moje największe osiągnięcie.. To miejsce na ważną informację, o .która odbędzie się 15 marca 2013 roku o godz. 11 w Porąbkach Dolnych w Kościele pod wezwaniem Świętej Joanny, przy ulicy Polnej 5..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. My podpowiadamy, jak napisać list do św. Mikołaja.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Dostosuj język listu do tego, kto jest jego adresatem.. Wiesz, że zawsze lubiłam podróżować, nie ominęłam żadnej szkolnej wycieczki, często wyjeżdżałam z rodzicami do pobliskich miast, by zwiedzać różne zabytki.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Niedawno wróciłam ze Szwecji.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. List jest pisemną formą wypowiedzi kierowaną do jednej osoby lub do kilku osób.. która miała by poruszać jak i dawać wiele do zastanowienia i pozostać .Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32; Napisz list do kolegi/ koleżanki w którym opiszesz swoje ulubione miejsce w Zamościu 2011-09-04 08:52:51; Napisz list do koleżanki lub kolegi ,w którym opiszesz walentynki 2013-02-15 14:41:29Mati10821Cześć Zosiu chciałbym napisać ci list gdzie przedstawie ci moje marzenie na serio !.

... (kiedy zwierzasz się np. ze swoich marzeń, piszesz o uczuciach, strachu itp.).

Krościenko Wyżne, 13.04.2005r.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Już miałam się pogodzić z tym, że moje największe marzenie się nie spełni, że nie potrzebnie sobie robiłam nadzieję a tu któregoś dnie zadzwonił telefon.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Po skończonej ceremonii zapraszamy na przyjęcie weselne o godzinie 17 w Domu Strażaka w Porąbkach Dolnych, przy ul. Staszica 48.. Prośba do Kreona, w formie listu, o łaskę dla Antygo.. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: Radosz7 6.4.2010 (17:13) Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym op Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: fusion68 13.4.2010 (19:45)Przydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. 2012-11-14 17:55:03; napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24; Napisz list do koleżanki (NIEMIECKI) 2016-06-14 20 .„Moje największe marzenie" Moim największym marzeniem jest skończenie szkoły i znalezienie dobrze płatnej pracy..

Mam nadzieje ze te marzenie sie spelni ale na ...Napisz list do kolegi/koleżanki o swoich marzeniach.

gdyż chciałabym opowiedzieć Ci o moich marzeniach.. „Jestem szczęśliwą żoną Wacława" - Klara pisze list .. List do Noblistki - Wisławy Szymborskiej, o tym jak .. List do bohatera literackiego.Zadanie: napisz o swoich marzeniach w formie listu Rozwiązanie:droga kasiu dziękuję pięknie za twój list cieszę się, że u ciebie wszystko w porządku mój piesek, bruno, czuje się już lepiej powiem ci w sekrecie, kochana kasiu, że marzę o karierze modelki moja kuzynka pracuje w modelingu i bardzo zainteresowała mnie swoim zajęciem chciałabym brać udział w sesjach zdjęciowych .Napisz do niej list, w którym: -wyrazisz zadowolenie z tego, że podzieliła się z tobą swoimi przemyśleniami i obdarzyła cię zaufaniem, -napiszesz, jakie wartości cenisz teraz najbardziej i co będzie dla ciebie ważne w przyszłości, - podzielisz się swoimi obawami i wyrazisz swoje optymistyczne nastawienie,Napisz otwarty list do rodziców dotyczący dbania o czystość wody.. Rok temu koleżanka pokazywała mi zdjęcia ze swoich wakacji w .List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. (Moje marzenie to zwiedzenie Francji A konkretnie paryża) Już napisałam początek: Cześć, Magdo!. Zarabiać, kupować, sprzedawać to chciałbym robić najbardziej.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Może to być też list bardzo „fachowy", „techniczny", przedstawiający tylko miasto i kilka jego miejsc.. wydawnictwa.. Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Z artykułu dowiesz się: Co powinien zawierać list do Mikołaja?Napiszę list, w którym opiszę wydarzenia z niesamowi.. 2011-03-10 14:03:43; Napisz list do koleżanki?. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.Sprawdź jak napisać list, czym się różni list prywatny od listu oficjalnego, zapoznaj się ze wzorami i przykładami.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt