Dziewczyna z perłą obraz cena oryginał
Technika: olej na płótnie.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Wysoka jakość wydruku na płótnie sprawi, że kolory na obrazie "Dziewczyna z perłą" zostały dokładnie odwzorowane.Dziewczyna z perłą - obraz olejny na płótnie - Agata Padol.. W okres wojen katolików z protestantami, rozkwitu handlu i wielkich fortun, a przede wszystkim w epokę wielkich malarzy.. Budzi on od wieków ogromne .Informacje o DZIEWCZYNA Z PERŁĄ OBRAZ KOPIA - 7306140859 w archiwum Allegro.. Tytułowa perła w kształcie kropli jest elementem kolczyka dziewczyny.Spróbujmy zatem przybliżyć Państwu jedno z nich.. Przedstawia dziewczynę, w turbanie na czarnym tle.Dzięki temu obraz "Dziewczyna z perłą" wywarł ogromny wpływ na sztukę.. Zobacz inne Obrazy i plakaty, najtańsze i najlepsze oferty.Dziewczyna Perla najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Błękitna opaska na głowie, blask klejnotu na czarnym tle.. Zamawiając reprodukcję na płótnie "Dziewczyna z perłą"będziesz mógł zyskać elegancką ozdobę w swoim mieszkaniu.. Obraz namalowany w technice olejnej na płótnie o wymiarach 30 x 40 cm.. Inaczej nazywany jako Dziewczyna w perłowych kolczykach został stworzony przez znanego holenderskiego malarza Jana Vermeera.Dziewczyna z perłą bywa określana również mianem Mona Lisy północy lub Holenderskiej Mona Lisy.Wszystko za sprawą porównywalnej popularności obu pań.Dziewczyna z perłą (hol.Meisje met de parel) - obraz autorstwa holenderskiego malarza Johannesa Vermeera, uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa..

Zamów Dziewczynę z perłą.

Kilka słów o oryginale: Obraz "Dziewczyna z perłą" autorstwa holenderskiego malarza Jana Vermeera, uznawany za jeden z najwybitniejszych przykładów XVII-wiecznego malarstwa .Film "Dziewczyna z perłą" przenosi nas do miasta Delft w XVII wiecznej Holandii.. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinieTechnika wykonania reprodukcji: Graficznie opracowana reprodukcja, drukowana na bawełnianym płótnie techniką pigmentową, z ręcznie nakładaną specjalistyczną strukturą obrazu, naciągnięta na blejtram.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Najbardziej znanym obrazem artysty jest Dziewczyna z perłą (albo: Dziewczyna w perłowych kolczykach, ok. 1665-66) w niebiesko-żółtym turbanie na głowie, ukazana na czarnym tle, odwrócona przez ramię w stronę widza.. Nazywany jest także Mona Lisą północy lub Holenderską Mona Lisą.. Powstała w 2017 roku, znajduje się w zbiorach prywatnego kolekcjonera.. Płótno jest naciagnięte na sosnową blejtramę i posiada zamalowane boki w kolorystyce całości.Dziewczyna z perłą, Mleczarka, Ważenie pereł, Czytająca list - jeśli jesteś wielbicielem tych obrazów, to w naszej galerii możesz znaleźć te i inne reprodukcje dzieł Jana Vermeera.. Aktualne oferty na Ceneo..

Tak, to Vermeer "Dziewczyna z perłą".

Jako jedno z nielicznych dzieł Van Gogha, obraz nie został namalowany z .Obraz "Dziewczyna z dzbankiem'.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Obraz o wymiarach: 60 x 90 cm.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Dziewczyna z perłą - obraz akrylowy - Bohdan Wincenty Łoboda.. Technika:Obraz "Dziewczyna z perłą" (R048) to reprodukcja dzieła Jana Vermeera.. Jasna twarz, intrygujące pełne blasku spojrzenie, jakby dopiero co usłyszała swoje imię.. Sprzedam plakat / wydruk na wysokogatunkowym satynowym papierza, pod szkłem - sygnowane dzieło artysty Apoloniusza Kędzierskiego: " Dziewczyna z dzbanem" (oryginał powstał ok. 1900 roku i artysta namalował go farbami ol… 45 złDziewczyna z perłą - sprawdź opinie i opis produktu.. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym portfolio.dziewczyna z perłą w internetowym sklepie Empik.com.. Pokazuje wioskę Saint-Remy pod wirującym słońcem.. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny najwybitniejszych arcydzieł malarstwa w bimago - Zapraszamy!Dziewczyna z Perłą - kopia obrazu na zamówienie.. Jako Dziewczyna w turbanie został kupiony na aukcji w 1881 roku za niewielką wówczas kwotę 2 guldenów i 30 centów przez kolekcjonera sztuki Arnoldusa Andriesa des Tombe.Obraz Dziewczyna z perłą od stuleci zachwyca ludzi na całym świecie..

Wymiary - za oryginałem: 39 x 44,5 cm.

Oryginał powstał ok. 1664 roku i jest uznawany za jeden z najwybitniejszych obrazów XVII wieku.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Dziewczyna Z Perła najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Data zakończenia 2018-12-15 - cena 600 złKopia obrazu autorstwa Johannesa Vermeera „Dziewczyna z perłą" którego oryginał znajduje się w Muzeum Mauritshuis w Hadze.. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty.. Warto dodać osobistą dedykację, która zostanie umieszczona z tyłu reprodukcji na płótnie.,,Dziewczyna z perłą" to olej na płótnie .Obraz ma delikatne ruchy pędzla .Dzieło to przedstawia dziewczynę , której tożsamość jest nie znana , sprawia ona wrażeni jakby odwróciła się ona na dźwięk znajomego głosu.Stoi ona bokiem do widza, jednak jej twarz odwrócona w naszą stronę sprawia wrażenie jakby patrzyła nam .Dziewczyna z perłą na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Dzieła współczesnych, młodych artystów kupisz w naszej internetowej Galerii Sztuki Gallerystore.pl!Najsławniejszy z nich, Dziewczyna z perłą, datowany na lata 1665-1666, przez długi czas był w prywatnej kolekcji, niedostępny dla szerszej publiczności..

Obraz "Dziewczyna z perłą" zwany jest „Holenderską Mona Lisą".

Obraz namalowany ręcznie z wielką dbałością o szczegóły farbami olejnymi na płótnie przez artystę z wieloletni… 840 zł Znajduje się obecnie w muzeum Mauritshuis w Hadze; bywa często nazywany Mona Lisą północy lub Holenderską Mona Lisą.. „Dziewczyna z perłą" jest jednym z najwspanialszych obrazów, jakie powstały w złotej erze malarstwa holenderskiego w XVII w.Prezentujemy: Bożena z perłą (wg oryginału Jana Vermeera Dziewczyna z perłą) - Piotr Mruk.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Stan Nie wymaga renowacji Czas powstania po 2000 Rama z ramą Rodzaj podobrazia podobrazie płócienne Szerokość 75 cm Temat portret Wysokość 105 cmWysokiej jakości obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią obrazu Jana Vermeera pt. "Dziewczyna z perłą".. 17 letnia Griet (Scarlett Johansson) musi podjąć prace, by pomóc swojej rodzinie.Obraz "Dziewczyna z perłą" z pewnością będzie ciekawą dekoracją Twojego biura.. Dzieła współczesnych, młodych artystów kupisz w naszej internetowej Galerii Sztuki Gallerystore.pl!Obraz namalowano prawdopodobnie w latach: 1665 - 67, Jego wymiary to: 46,5 x 40 cm, Technika: farby olejne na płótnie, Autor: Johannes Vermeer.. Kliknij pniższe miniaturki aby zobaczyć detale obrazu.Tytuł oryginalny: The Starry Night Data powstania: 1889; Oryginał zobaczysz w: Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku.. Dzieło jest sygnowane IVMeer, jednak nie jest znana dokładna data jego powstania.Dziewczyna z Perłą ceny ofert już od 1,97 zł.. Wysokiej jakości obraz olejny namalowany ręcznie będący kopią obrazu Jana Vermeera pt. "Dziewczyna z perłą"..Komentarze

Brak komentarzy.