Wzór przemówienia na zakończenie roku szkolnego
Mam wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku szkolnego, a tymczasem to już jego zakończenie.W tym celu warto je dobrze przygotować i wcześniej przelać swoje myśli na papier.. Koniec czerwca to początek wakacji.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.Dla nas, absolwentów, jest to moment szczególny, bo kiedy w nowym roku szkolnym zadzwoni pierwszy dzwonek, nas już tutaj nie będzie.. Inną ważną okolicznością, podczas której warto wyrazić wdzięczność Nauczycielom i Wychowawcom klasy, jest zakończenie roku szkolnego.Mądre życzenia w formie listu bądź sentencji, które podziękują za opiekę i trud włożony w wychowanie, z pewnością zrobią wrażenie i .. Stan mojego zdrowia w chwili obecnej na to nie pozwala.Kochani, dla wielu z nas na pewno były to trzy lata ciężkiej pracy.. Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata.Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, dyrektorzy, pracownicy uczelni i innych placówek oświatowych znajdą u nas fachową pomoc.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji ..

Przemówienie na koniec roku szkolnego.

Przemówienie tak samo jak każda inna wypowiedź pisemna lub słowna składa się z trzech głównych części: wstępu, rozwinięcia (argumentacja) i zakończenia, ale o kompozycji przemówienia za chwilę.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Jest to nasz.. Dzisiaj zaczynamy kolejny etap swojego życia, a każdy z nas wybiera własną drogę.Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych (ok. 3 min.). Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad,.. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.. Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.. Przykładowo: ''Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko przewodniczącej Samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012.Razem jesteśmy stanie zdziałać wiele.. 2011-06-09 14:08:58; Przemówienie na koniec podstawówki.POMOCY?. Możecie być pewni, że Was nie zawiodę.Na przykład z okazji dnia strażaka, otwarcia jakiejś instytucji, zakończenia lub rozpoczęcia roku szkolnego, z okazji dnia seniora, dnia komisji edukacji narodowej zwanego inaczej dniem nauczyciela, seniora, przemówienie okolicznościowe związane z dniem matki, ojca, dziadka, babci, rodziny, pracownika określonych branż .Przemówienie na koniec roku szkolnego..

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.

2014-06-15 17:47:37Przybory Szkolne (8437) Studia (22885) Szkoła - Ogólne (80729) .. Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej .. Treść .Otwierając dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 serdecznie witam przybyłych Gości, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły oraz Was - Drodzy Uczniowie !. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Opuszczam te mury nie tylko starszy, ale przede wszystk.Dobre przemówienie na zakończenie roku szkolnego podstawówki.. Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Kurczowo trzymałem dłoń mamy niepewny tego, co mnie czeka.. Nauczyliśmy się wielu dat na historii, poznaliśmy wielu przykładnych bohaterów na lekcjach języka polskiego ale przede wszystkim spotkaliśmy siebie.Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej - życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na koniec roku szkolnego to miły akcent..

Jest to nasz...Przemówienie na koniec roku szkolnego.

(argumentacja) i zakończenia, ale o kompozycji przemówienia za chwilę.. Osiem lat temu chwiejnym krokiem przekroczyłem próg tej szkoły.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. poleca 85 % 635 głosów.. Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.Zakończenie roku szkolnego w 2020 roku to temat, na który informacji już teraz poszukuje zarówno wielu uczniów, jak i ich rodziców oraz nauczycieli.. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.Przemówienie uczniów kl. III gimnazjum na zakończenie roku szkolnego; Przemówienie; Mowa pożegnalna na zakończenie szkoły "Rudy" na patrona szkoły - przemówienie; Przemówienie - wskazówki dla prelegenta.3.. Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII (około 1,45 min) Fragment przemówienia (…) Wiem, że żyjecie już wakacjami, a ja pamiętam o niecierpliwości, która mnie ogarniała tuż przed nimi.. Przemówienie z okazji święta szkoły/dnia patrona (ok. 2,45 min.). Przemówienie z okazji dnia sportu (ok. 3 min.). 2009-04-07 18:36:07; Napisz przemówienie na koniec szóstej klasy podstawowej.. Zanim wyruszymy w naszą dwumiesięczną podróż, chciałabym wypowiedzieć się w imieniu całej społeczności uczniowskiej.Wzory podziękowań, przemówień..

Przemówienie za zakończenie roku szkolnego klas I-III (ok. 2,5 min) 11.

Koniec czerwca to początek wakacji.. Jako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub .WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. 2012-05-31 17:09:23; Mam napisać przemówienie na koniec roku szkolnego i jak to zrobić ?. Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. Pani Dyrektor!. Dziś opuszczam te mury, wiedząc kim jestem i kim chcę być.. Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Przemówienie z okazji Dnia Matki / Dnia Rodziny (ok. 3 min.). Pani Dyrektor!. Jest to nasz.Definicja.. Ale pamiętam też, że pod koniec wakacji z radością czekałam na pierwszy dzień roku szkolnego.Podziękowania dla Nauczyciela przedszkola, szkoły podstawowej i średniej, na zakończenie roku.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody.. 12.Kochani uczniowie, szanowni rodzice, opiekunowie i przybyli goście, drodzy nauczyciele i pracownicy naszej szkoły - Nie dane mi jest w tym roku być z wami w tym jakże radosnym dniu zakończenia roku szkolnego.. Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę.. Profesjonalne przemówienia i podziękowania okolicznościowe - OświataPrzemówienie na zakończenie roku szkolnego.. 5 ocen .Podoba ci się to przemówienie które mówie na koniec roku dla 6 klasy która odchodzi ?. Mówił: „Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.Szanowny Panie Dyrektorze, Nauczyciele, Drogie Koleżanki, Koledzy!. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Naturalnie dla maturzystów i dla .10..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt