Napisz w zeszycie kilka zdań opisujących bociana
3)W ramach zajęć Funkcjonowania Osobistego i Społecznego poproszę napisać kilka zdań w zeszycie o tradycjach wielkanocnych w Polsce i o tym jak w Waszych domach pielęgnuje się te tradycje.Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo ( O psie , który jeździł koleją . ). Tutaj wierzba koślawa, jak zielona kwoka pod skrzydła bierze ptactwo, co w jej cieniu ćwierka.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 2010-05-15 13:21:23 Opisz swój dzień ( siedem zdań ) .Zadanie: napisz 10 zdan o jesieni Rozwiązanie:1 uważam że jesień jest piękna i kolorowa 2 w jesieni spada wiele cudownych liści 3 o tej porze roku warto wybrać się na spacer do lasu bo jest przepięknie 4 jesień jest zimna ale cudowna 5 najpiękniejsze kolory jesieni to czerwień, żółty i pomarańcz 6 gdy jest jesień warto pozbierać grzyby 7 warto wtedy jechać do lasy 8 gdy jest .Napisz kilka zdań opisujących wiosnę.. Zadanie 3.. Zeszyt ćwiczeń s.34 i 36.. EDUKACJA MATEMATYCZNA.. Pod spodem napiszPrima aprilis i w nowej linijce zapisz te wyrazy oznaczające żart.. Uciekał z domu żeby jeździć koleją.. Dla Rodziców:Wyszukaj we fragmencie lektury zdań opisujących psa Lampo i pięknie je przepisz - ćw.. Swój dokument zapisz na pulpicie komputera, a potem wklej na Padlet.. Wykonaj zadania z podręcznika ze str. 45 od 1 do 4.. Możesz pisać i wysyłać zdjęcia..

Napisz kilka zdań opisujących bociana.

możesz narysować bociana w zeszycie.. Wpisz w odpowiednie miejsca określenia opisujące części ciała bociana.. Korzystając z wyrazów w ramce napisz kilka zdań opisujących wygląd bociana w zeszycie.. Pamiętaj o wielkiej literze w pisowni nazw zabytków.Zadanie: napisz opis bociana Rozwiązanie: bocian to duży, pełen wdzięku ptak brodzący ma niewielką głowę, na niej długi, mocny Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Bocian biały jest dużym ptakiem.. Wstęp Na początku listu należy podziękować adresatowi lub przesłać mu pozdrowienia, zaczynamy od akapitu.. Lampo mieszkał we Włoszech.. Ma długość 100-115 cm i wysokość 100-125 cm.. Jakimi przymiotnikami można określić charakter psa ( Jaki był Lampo?). Zdania, które napisałeś w ćwiczeniu 4 przepisz w tym programie, zapisz i z pomocą rodziców wyślij do mnie.. Mniejsza paczka.Wykorzystując wyrazy z ramki napisz kilka zdań opisujących bociana.. Tutaj deszczyk lipcowy, co sfrunął z wysoka, układa modrych modrych kałuż świecące lusterka.Zapisanie nazw wiosennych ptaków w zeszycie..

Napisz w zeszycie kilka zdań oceniających psa Lampo.

5 zapisz w .Napisz w zeszycie w linie W klasie.. Spakował się i ruszył statkiem w stronę Afryki.. Autor: sylwiaxd18, 2011-03-29 18:10:16 Dodaj do: Przez sześć tygodni żeglował ze swoimi przyjaciółmi po oceanie.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Możesz zrobić zdjęcie ćw.. Zeszyt ćwiczeń s.35 Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Zacznij od napisania tytułu: .. Wytnij nazwy przedmiotów z wycinanki i wklej je tak, aby nazwa kolejnej rzeczy zaczynała się literą, którą kończy się nazwa poprzedniej - polecenie 4 w ćwiczeniu, str. 92.1.. Poza suchymi danymi typu doświadczenie czy edukacja warto stworzyć sekcję O mnie w CV, ponieważ obecnie taka rubryka to już standard w każdym profesjonalnym życiorysie.. ( praca do przesłania)Napisz zeszycie rymowankę.. Zad.6 Napisz w zeszycie kilka zdań o tym ,jak należy dbać o ubrania.. 1 godzina to= 4 kwadranse.. 10 zdań opisujących bociana.. Nie zapominajcie o codziennym dłuższym czytaniu!. Edukacja techniczna Wykonaj wiosenną wyklejankę w małym formacie (wielkość pocztówki lub połowy kartki A4) z dowolnych materiałów: ścinki materiałów, włóczki, wstążek, guzików-wszystkiego, co znajdziesz .Napisz w zeszycie kilka zdań opisujących psa Lampo na podstawie fragmentów lektury i ilustracji..

10 zdań opisujących bociana.

2010-02-06 09:54:47 co można napisać dodając pinzenke swojej przyjaciółce?. Utrwalenie wiadomości umiejętności.2) Poproszę o zapis w zeszycie Życzeń z okazji Świąt Wielkanocy skierowanych do wychowawczyni i koleżanek i kolegów z klasy.. Np. wierny, troskliwy, odważny itp. - ćw.. Tak się skończyła jego przygoda.Napisz w zeszycie kilka zdań na temat św. Szczepana.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Wybór odpowiedniego miejsca oraz rzeczy niezbędnych podczas letniej wyprawy.. Brak komentarzy:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. opisujących ją Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-04-01 13:38:52.. Naucz się na pamięć rymowankę: Z żartami jak z solą.. Ułóż i zapisz w zeszycie inne zakończenie lektury i dalsze losy Lampo.. np.: Dziękuję Ci za Twój ostatni list.2.. Napisz w zeszycie jakie oznaki wiosny możesz zobaczyć dzisiaj za oknem.. Karta pracy nr 5 /6 : Oblicz.Napisz w zeszycie: I kwartał to 3 miesiące II kwartały to 6 miesięcy III kwartały to 9 miesięcy IV kwartały to 12 miesięcy (1 rok) Ćwiczenia s. 59 Środa Temat: Majowe wędrówki Edukacja polonistyczna podr.. EDUKACJA SPOŁECZNA.. Chodzi o to ,że mam narysować panią wiosne i napisać kilka zdań.. Temat dnia: Jaka jest marcowa pogoda ?.

Napisz w zeszycie najważniejsze zabytki Krakowa.

W rozdziale XI lektury wyszukaj 10 rzeczowników, uporządkuj je według alfabetu i zapisz wNapisz kilka zdań w programie Word o tym jak dbasz o środowisko, czy twoja rodzina segreguje odpady.. Powiedziała o losie swoich krewnych w Afryce.. Nie przesadź, bo bolą!. Zacznij od napisania tytułu: Opis bociana.. W hurtowni pakowano herbaty w paczki po 1/50kg i 1/20kg.. Doktor szybko podjąć decyzję o misji ratunkowej.. Otocz pętlą w odpowiednim kolorze wyjaśnienie pasujące do zwrotu lub wyrażenia w kolorowej ramce.. Rozmowa z rodzicami dotycząca organizacji wypoczynku letniego.. Nagłówek np.: Szanowna Pani, Kochana Babciu 3.. Temat : Wykonuję obliczenia zegarowe.. 4 i wysłać.Napisz w zeszycie kilka zdań o tym, jak babcia Stasia opanowała zamieszanie.. Wykorzystaj wyrazy z ramki.. Rozpiętość skrzydeł wynosi 155-215 cm, a jego masa 2,3-4,5 kg.Podobnie jak wszystkie bociany ma długie nogi, długą szyję i długi prosty spiczasty dziób.. 44 - 45 Ćwiczenia s. 39, 40 Napisz w zeszycie kilka zdań o wymarzonej majówce (minimum 5 zdań).Wykorzystując wyrazy z ramki napisz kilka zdań opisujących bociana.. Jeśli chcesz się ze mnę skontaktować w jakiejś sprawie, albo Twoi Rodzice to pośrednictwem maila [email protected] Jeśli będzie wielu chętnych proszę uzbroić się w cierpliwość.. Dymorfizm płciowy słabo zaznaczony - obie płcie są identyczne w wyglądzie, z wyjątkiem wielkości - samce są przeciętnie .Karta pracy nr 2 : W oparciu o ilustrację opisz wygląd bociana.. Pewnego dnia Lampo przejechał ciuchcia czy pociąg.. Posłuchaj piosenki.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Tutaj głaszczą powietrze skrzydełka jaskółek, tutaj obłok jak bocian na topoli siada.. Praca samodzielna w zeszycie.. Zaprojektuj i wykonaj dowolną techniką medal dla Lampo za jego odwagę.. Wykorzystaj wyrazy z ćwiczenia 3. edukacja matematycz na Analizuje i rozwiązuje zadania .Scenariusz zajęcia zintegrowanego Klasa: II Krąg tematyczny: W marcu jak w garncu.. Data w prawym górnym rogu np.: Kraków, 15.07.2019 r. (po prawej stronie) 2.. Edukacja matematyczna.. Na końcu Padleta, w ostatnim strumieniu znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.Napisz w zeszycie kilka zdań na temat wymarzonych wakacji- pisownia nazw miejscowości wielką literą.. Tu maki czerwienieją - zbóż serduszka czułe - i na łące się pasą złotych jaskrów stada.. Odpowiedź Guest.. Edukacja matematyczna Temat: Dodawanie i odejmowanie w drugiej dziesiątce.. Karta pracy nr 3 : Wytnij obrazki i połącz w pary.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPiszemy kilka przykładowych zdań o podróży doktora do Afryki: Pewnego dnia przybiegła do doktora zatroskana małpka Czi-Czi.. Oczywiście, że tak.. Bardzo lubił jeżdzić koleją.. Karta pracy nr 4 : Pokoloruj tyle obrazków z prawej strony, ile wskazuje liczba kropek z lewej strony..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt