Dlaczego chce pracować w biedronce
Nikt nie chce, aby pracownik kierował się jedynie pensją i tym, że "gdzieś musi pracować".Jaka jest najlepsza odpowiedź wg Was rekruterów na pytanie: "Dlaczego chce Pani/Pan pracować w naszej firmie?". Wynagrodzenie wyższe od dyplomowanego.. Informacje o produktach, oferty promocyjne, przepisy i lokalizator sklepów.. Dlaczego pada to pytanie?. Zarobki w Biedronce Kasjer pracujący na 3/4 etapu zarabia ok 1200 zł na rękę, z nockami bywa, ze uda wyciągnąć się 1500 zł, a na pełnym etacie nawet 2000 zł.Dlaczego młodzi ludzie wyjeżdżają z Jastrzębia-Zdroju?. Trochę to trwało zanim się odezwali, ale usłyszała, że ma za wysokie kwalifikacje i czy chce startować na zastępcę.Nie tylko klienci Biedronki skorzystali z błędu w systemie kasowym, który rozdawał niemal za darmo najdroższe produkty.. O pracy w Biedronce opowiedziała nam Ania, mieszkanka Warszawy, studentka II roku Marketingu.Biedronka rozlicza kadrę za tzw. promocję stulecia.. No trzeba posiedzieć na kasie a jak jest towar to nawet do 1 w nocy zostaje, ale z nadgodzinami 2500 wyciąga czyli chyba nie jest źle wszędzie jest cięzko.Koleżanka poszła pracować do biedronki a ja wolę siedzieć w domciu Przez Gość a co mi tam to, Wrzesień 5, 2013 w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci PoprzedniaWcześniej pracowała w banku, gdzie tak jej "zryto" mózg, że było jej wszystko jedno gdzie będzie pracowała..

Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie?

Okazuje się, że nie każdy może spróbować swoich sił, a stawki godzinowe są warte uwagi.. Kr robi tylko dobrze sobie i tym co ich lubi a reszta sie nie liczy.. .Po 15 latach właśnie chcę zadbać o siebie.. Złożyła, więc do Biedronki na kasjera,-sprzedawcę.. Od kilku tygodni w Działoszynie i w Pajęcznie wisi ogłoszenie, że poszukują pracowników.. / Dlaczego aplikujesz na to stanowisko?. Ktoś, coś więcej wie?Kto by nie chciał pracować w Biedronce - forum Rekrutacja i selekcja - dyskusja Ale to chyba o to chodzi, żeby były komentarze ;) Wojciech.. - strona 2 - GoldenLine.plWarunki pracy w marketach Biedronka są tak koszmarne, że w sieci nie chcą pracować nawet Ukraińcy - pisze Patryk Kosela, rzecznik prasowy i członek Komisji Krajowej związku zawodowego Sierpień '80Ja pracuje w centrum dystrybucji w Niemczech.Jestem sztaplerem na magazynie.Tu tez nie jest kolorowo,ale da sie przezyc.Pracuje po 6 godzin na porannej zmianie,a gdy mam na popoludnie to udaje mi sie popracowac dluzej.Nie chetnie jednak wyplacaja nadgodziny.Wola dac dni wolne w miesiacach,kiedy to jest najmniej roboty.Jesli chodzi o .Dlaczego chce Pan/Pani pracować właśnie w naszej firmie to pytanie, które bada twoje przygotowanie z zakresu znajomości firmy i stanowiska..

(nikt nie chce tam pracować?

- Grupy dyskusyjne w eGospodarka.pl - dyskusja na Grupach dyskusyjnych w eGospodarka.pl- Warunki pracy w marketach Biedronka są już tak koszmarne, że w sieci nie chcą pracować nawet Ukraińcy - pisze Patryk Kosela, rzecznik prasowy i członek Komisji Krajowej związku zawodowego Sierpień '80 w najnowszym numerze "Kuriera Związkowego".Czerwona Torebka pod kreską.. „Tu jest praca w Biedronkach, Lidlach, Kauflandach, gdzie wystarczy być po zawodówce, a ludzie po studiach nie mogą znaleźć pracy.Mnie należą do pracownika - dlaczego chcę tu pracować - co najbardziej podoba mi się w sklepie - dlaczego robię zakupy w biedronce co mnie do nich przyciąga.. Pracodawca w ten sposób próbuje dowiedzieć się, czy rzeczywiście zależy Ci na stanowisku i wybrałeś ofertę świadomie.. Wiadomo jedne odpowiedzi są lepsze inne gorsze, ale.. - GoldenLine.plOficjalna strona sieci sklepów Biedronka.. No ale az tak strasznie nie narzeka.. Autor: dlahandlu.pl 5 czerwca 2019 10:38 Fot. materiały prasowe.. Zakończyła go ze stratą ponad pół miniona złotych.Od czwartku 15 października Biedronka wprowadza specjalne Platynowe Rabaty dla seniorów.. - forum Rekrutacja i selekcja - dyskusja No właśnie jaka wg Was jest ta odpowiedź?. ( ostatnie 2 pytania nie wiem co miały wspólnego z pracą ) - jak poradzilabym sobie z agresywnym klientem I jeszcze kilka których już nie pamietam.biedronki w stargardzie: U nas tez jest nie za ciekawie..

Obecnie sieć po ...dlaczego chcesz pracowac u nas?

Ile zarabia się w Biedronce i w jakim trybie się pracuje?. W ramach promocji osoby starsze każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt.Moja koleżanka także pracuje w Biedronce.. W szkole wszyscy w szoku.. 18 lipca 2020.. Z tego co słyszałam to praca bardzo ciężka.. Według portalu Money.pl, rozpoczęły się zwolnienia pracowników, którzy nie reagowali na błędne naliczanie rabatów na najdroższe produkty podczas nocnej promocji.. Dziękuję i pozdrawiamPraca w sieciowych supermarketach, takich jak Lidl czy Biedronka, to niezmiennie grzejący temat.. drukuj prześlij dalej komentarze (0) W rankingu Pracodawca Roku międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC na piątym miejscu znalazł się Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka.. 26 października 2014, 22:27.. Przedstawiciele dyskontu poinformowali, że będzie to placówka franczyzowa, która uniknie przepisów w sprawie handlu w niedzielę.. Udostępnij.. Związkowcy stoją murem za pracownikami, a prawnicy są przekonani, że sieć mogła zwolnić te osoby nawet dyscyplinarnie.. Pracę podejmuję od września .. Zapewne odpowiedź na to pytanie zna pewna „studentka", dzieląca się swoimi spostrzeżeniami na stronie JasNetu.. Nie chodzi tu o to, żeby kandydat podkreślał, jaką szanse da mu praca w tej właśnie firmie (bo to, czy pracodawca daje czy nie daje szansy mało go obchodzi .Dostałam pracę w Biedronce,jestem już po szkoleniu i po podpisanej umowie na 12 miesięcy..

Re: dlaczego młodym ludziom nie chce sie pracować.

Chodzi nie tylko o zysk, ale i bezpieczeństwo.. Napiszcie proszę szczerze dlaczego nie dają pełnych etatów i jak jest na tym 3/4.. Umowę dostałam na 3/4 etatu,nie ukrywam że bardziej zadowalał by mnie pełen etat.. Spółka Czerwona Torebka S.A opublikowała swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku.. Gość pisze:powiedz mi tylko ile znasz takich szczęśliwych przypadków?. To pytanie nie ma na celu wysłuchania peanów zachwytu nad tym, jak prężnie rozwija się firma i jakich to możliwości nie oferuje.. Sieć zwalnia ich teraz za to .dlaczego młodym ludziom nie chce sie pracować .. przetargi, sport, repertuar kin, biznes, firmy.. Chciałabym złożyć CV, ale zastanawia mnie, dlaczego tak długo nie mogą znaleźć?. Na zakupy rzucili się też pracownicy.. za mało płacą?). Większość kandydatów, nawet bardzo doświadczonych w procesach rekrutacyjnych popełnia przy nim podstawowe i powiedzmy sobie - głupie - błędy.Studenci chcą pracować w Biedronce.. Był juz nawet u nas kilka razy ten pan od spraw pracowniczych i przesłuchiwali wszystkich, mnie wtedy nie było ale dziewczyny powiedziały, że i tak nic nie powiedziały a chciały, ale powiedzcie kto powie cos przy tym dystrykcie, siedzi z tym drugim i wiadomo, że .Jak dzisiaj pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną,dlatego jak bardzo chcesz pracować,to wiem co czujesz.. Dam ci tylko jedną radę,BĄDŹ SOBĄ.w każdej sytuacji,w każdej odpowiedzi na pytanie,nie udawaj,nie pajacuj,weź głęboki oddech przed wejściem i powiedz sobie,że dasz radę,przecież nie jesteś taka głupia.nie trzeba się niczego uczyć,każdy kierownik rejonu jest .Dlaczego Biedronka będzie prowadzić handel w niedzielę?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt