Technik farmacji praca na godziny
Zapewnia my atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę.. 128.000+ aktualnych ofert pracy.. Gwarantujemy atrakcyjne warunki pozapłacowe tj. pełen pakiet benefitów, szkolenia i inwestowanie w rozwój pracownika oraz świetną atmosferę pośród zespołu.Apteka „ESKULAP" w Żyrardowie zatrudni do swojego zespołu MAGISTRA FARMACJI oraz TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO.. Pozdrawiam :))Technik Farmacji w Warszawa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Informacja o pracodawcach.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Zacznij nową karierę już teraz!Poszukuje pracy jako Technik Farmaceutyczny w aptece.. Powodem zmiany pracy jest przeprowadzka z innego miasta.. Posiadam udokumentowane osiągnięcia z zakresu profesjonalnej obsługiPoszukuję pracy na godziny ( najlepiej w godzinach 8-15 bądź 8-16) .Jestem osobą mobilna , na własnej działalności .Interesuje mnie praca na terenie Rudy Śląskiej ,Zabrza, Mikołowa,Katowic,Bytomia.Posiadam wieloletnie doświadczenie w hurtowni farmaceutycznej jak i w aptece.Największy wybór ofert pracy dla technika farmaceutycznego w całej Polsce.. Zacznij nową karierę już teraz!Technik Farmacji najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Szybko & bezpłatnie.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Szybko & bezpłatnie.. 147.000+ aktualnych ofert pracy..

Praca na pełny etat, część etatu lub na godziny.

Posiadam 5 lat doświadczenia.. Miejsce pracy.. Informacja o pracodawcach.. Warszawa (29) Wrocław (13) Kraków (9) Katowice (8)Chcesz zwiększyć swoje zarobki pełniąc dodatkowe dyżury w aptekach?. CV prosimy na mail ; [email protected], lub tel 501030332.. Praca na pełny etat, część etatu lub na godziny.Apteka „Apteki Polskie" w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrudni na godziny, część etatu, pełen etat technika farmacji.. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie .Apteka „ESKULAP" w Żyrardowie zatrudni do swojego zespołu MAGISTRA FARMACJI oraz TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO.. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.Praca: Magister farmacji na godziny w Warszawie.. Informacja o pracodawcach.. Zacznij nową karierę już teraz!Praca: Technik farmacji (m/k), Praktykant/stażysta (m/k), Sprzedawca/kasjer (m/k) i inne na stronie Indeed.com Praca: Technik Farmacji, zatrudnienie w: śląskie, październik 2020 | Indeed.com Przejdź do Oferty pracy , Szukaj Zamknij*15.07.2019 Poszukujemy technika farmacji lub technika na staż na etat i dodatkowe godziny w aptece w Gliwicach.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Praca technik farmacji - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑Szukasz zatrudnienia?.

Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.

Sprawdź oferty pracy na godziny.Jestem technikiem farmacji z ponad 10 -letnim stażem pracy, poszukuję dodatkowej pracy na godziny, umowę zlecenia lub w wymiarze pół etatu na terenie woj. śląskiego.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy dla "Technik Farmacji Godziny", na email?. 144.000+ aktualnych ofert pracy.. Zacznij nową karierę już teraz!Praca: Technik farmacji w Poznaniu.. Więcej szczegółów udzielę pod adresem e-mail.. Zachęcamy do aplikowania osoby ambitne, lubiące wyzwania, które cenią sobie wywieranie realnego wpływu na sukces sprzedażowy apteki.Oferty pracy Technik Farmacji, Zakopane, Polska - najnowsze ogłoszenia na Praca.pl.. Praca: Praktykant/stażysta (m/k), Technik farmacji (m/k), Farmaceuta/Magister farmacji (m/k) i inne na stronie Indeed.com-Zatrudnimy na atrakcyjnych warunkach technika farm., magistra farmacji , praca w godzinach 8-17 , soboty 8-15, niedziele i święta wolne.. SEROCK - Technik farmaceutyczny/Technik stażysta .. drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na .Szukam pracy na stanowisku technik farmacji.. Szybko & bezpłatnie.. z 7.09.2020) WYSZKÓW-Apteka rodzinna w Wyszkowie zatrudni Magistra Farmacji.. Pracuję w tym zawodzie 11 lat..

... Na godziny Oferta ważna do: 22.11.2020.

Konkurencyjne wynagrodzenie.. Oferty pracy w aptekach sieciowych i prywatnych.. Szukasz pracy w elastycznych godzinach?. Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Filtry wyszukiwania Filtruj wyniki.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Zapewniamy miłą, nienapiętą atmosferę w pracy oraz swobodę działania i realizowania misji farmaceuty za pierwszym stołem.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Sprawdź 128 ofert pracy na stanowisku: Technik Farmacji dostępnych w serwisie infoPraca.pl.Praca Technik farmaceutyczny - Tysiące ofert pracy w portalu Praca.pl.. Informacja o pracodawcach.. Różnica dotyczy głównie poziomu wykształcenia oraz kompetencji.Farmaceuta, aby pracować w zawodzie, musi ukończyć pięcioletnie studia na uczelni wyższej, które zakończy obroną pracy magisterskiej.Znajdź interesujące ogłoszenia związane z technik farmacji w kategorii Oferty Pracy z Warszawa na - zapraszamy.Praca: Technik farmacji apteka w Jaworznie..

Osoby zainteresowane proszęTechnik farmacji.

Utwórz powiadomienie e-mail.. Szybko & bezpłatnie.. małopolskie.. 134.000+ aktualnych ofert pracy.. Szybko & bezpłatnie.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Praca: Technik farmacji (m/k), Praktykant/stażysta (m/k), Farmaceuta/Magister farmacji (m/k) i inne na stronie Indeed.comPraca: Technik farmacji w Kujawsko-Pomorskim.. Zapewnia my atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę.. Interesuje mnie praca na godziny(popołudnia od godziny 16.00 oprócz czwartków oraz .203 dostępne oferty: Technik Farmacji.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Apteka w Częstochowie - centrum, poszukuje na pełen etat, mgr farmacji, technika farmacji.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję zdobytą wiedzę aktywnie uczestnicząc w szkoleniach dla farmaceutów i techn.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. 146.000+ aktualnych ofert pracy.. 2018-09-03Magistra farmacji i technika farmacji Twoje obowiązki będą związane z doradztwem farmaceutycznym w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów dietyi wyrobów medycznych.. Zaaplikuj teraz i zdobądź najlepszą pracę w Twoim mieście jako: Technik farmaceutyczny.30 dostępnych ofert: Technik Farmacji - Warszawa, mazowieckie.. Tarnów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt