Felix net i nika oraz nadprogramowe historie
Gdy odkładamy książkę na półkę, znów wracamy do świata, w którym w żadnej sytuacji nie pomoże nam wszechwiedzący Manfred - zaprzyjaźniony program sztucznej inteligencji, czy nie odwiedzimy Instytutu .Felix, Net i Nika oraz Metoda Sześciopalczastego: wydanie zeszytowe rozdawane podczas spotkań autorskich 2006 zbiór opowiadań Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie: 2013 Vertical - Wypawa szaleńców: Science Fiction F&H 8 (czerwiec 2006) 2006 rozgrywa się w świecie powieści Vertical: Felix, Net i Nika oraz Bardzo Senna RybaRafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Trójka kultowych bohaterów tym razem w przezabawnych i trzymających w napięciu opowiadaniach.. Trójka kultowych bohaterów tym razem w przezabawnych i trzymających w napięciu opowiadaniach.. Smakowite Nadprogramowe Historie można czytać niezależnie od książek serii.. Sprawdź też inne ebooki.. Pięć z nich było znanych czytelnikom już wcześniej, ponieważ pisarz rozdawał cztery z nich w wydaniu zeszytowym podczas spotkań .Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Warszawa 2013.. Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie ISBN: 978-83-61187-79- Wydawca: Powergraph ul. Cegłowska 16/2 01-803 Warszawa tel.. Smakowite Nadprogramowe Historie można czytać niezależnie od książek serii!Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić..

Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz nadprogramowe historie.

Trójka kultowych bohaterów tym razem w przezabawnych i trzymających w napięciu opowiadaniach.. 140 .Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie to lekka lektura i przyjemny sposób na oderwanie się od codziennej, szarej rutyny.. 22 834 18 25 e-mail: [email protected] Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie już od 28,49 zł - od 28,49 zł, porównanie cen w 2 sklepach.. Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Zobacz wersję mobilnąSeria Felix, Net i Nika to są moje ulubione książki.. Przy drugiej ścianie dostrzegli rozkładaną kanapę.Źródło: Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie (2013) Tak bardzo ufamy technologii, że nie wyobrażamy sobie życia bez niej.. To niebezpieczne uzależnienie.. Drodzy fani Felixa, Neta i Niki.. Karczma Pod Czarnym Kotem - główne miejsce akcji w opowiadaniu "Felix, Net i Nika oraz Metoda Sześciopalczastego".. 4.50 (2 głosy) Włącz autoodświeżanie komentarzy.. "Felix, Net i Nika oraz nadprogramowe historie" to przygody trójki kultowych już bohaterów młodego p. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - jedenasta część serii science fiction dla dzieci i młodzieży Felix, Net i Nika, autorstwa Rafała Kosika..

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..Felix net i nika oraz nadprogramowe historie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Nie masz uprawnień do komentowania.. Rafał Kosik.. .Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Tom 11 Książka już od 25,75 zł - od 25,75 zł, porównanie cen w 26 sklepach.. Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - zbiór opowiadań, których autor nie umieścił w innych tomach, jedenasta część serii Felix, Net i Nika, napisana przez Rafała Kosika.Składa się z ośmiu opowiadań, z czego cztery były wcześniej publikowane i dostępne za darmo, a jedno było umieszczone w czasopiśmie Nowa Fantastyka.Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie Data wydania: 2013-04-17 Data 1. wyd.. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon nie jest to powieść, ale zbiór ośmiu opowiadań.. Smakowite Nadprogramowe Historie można czytać niezależnie od książek serii!Alternauci 11.Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie 12.Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy 13.Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów 14.Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie Tom 14 ma wyjść 18 listopada 2015r.Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie..

Kup książkę Tytuł oryginału: ...Nadprogramowe historie" jest jak spotkanie z dobrymi, starymi znajomymi - przynajmniej dla tych, którzy czytali wcześniej choćby jeden z imponującej kolekcji dziesięciu tomów.

Autor: Izabela Mikrut o 20:12.Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.. Pobierz 'Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie' w formacie epub, mobi.. 17 IV 2013. wydawca.. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.. Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie.. Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np .Ebook - Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - Rafał Kosik.. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.. Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych Walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w ukrytej wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.. Kolejnym takim twórcą jest nasz rodak .Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie ..

Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych Walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w ukrytej wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.Książka Felix, Net i Nika oraz nadprogramowe historie autorstwa Kosik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 38,49 zł .

Kupuj leganie, nie chomikuj.tytuł.. data wydania.. Smakowite Nadprogramowe Historie można czytać niezależnie od książek serii!„Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie" mogą być zatem traktowane jako przegląd pomysłów autora i zachęta do czytania dla tych, którzy jeszcze opowieści o superpaczce nie znają.. Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z .Oto Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w odciętej od świata wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt