Napisz do kolegi email w którym opowiesz o swoich wakacjach
Niedawno byłem u babci na wsi.. 2,972 wizyt.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Napisz do swojego kolegi lub koleżanki email, w którym: - napisz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju film widziałeś, - opiszesz swoje mieszane uczucia związane z obejrzanym filmem, - opiszesz wrażenia innych osób, które również widziały ten film.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Bardzo jestem ciekaw, jak tam końcówka roku szkolnego u Ciebie.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Gdy spałam w moim pokoju miałam widok na skały, z których najprawdopodobniej ktoś .W tym roku moje wakacje były wspaniałe !. Planowałeś/aś odwiedzić przyjaciela w Londynie.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. Poznałem chłopca w naszym wieku miał na imię Adam.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. W tym roku nasza klasa pojechała do Torunia.. W imieniu Antygony napisz list do Kreona lub Ismeny, w którym uzasadniasz decyzję .Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce..

Napisz do kolegi e-mail w którym opowiesz o swoich wakacjach .

w e-mailu : - przepros kolegę za brak kontaktu podczas wakacji ( podaj powód ) < - opisz, jak spędziłeś \ spędziłaś wakacje , - popros kolegę o opisanie jego wakacji .. Chciałabym ci o nich opowiedzieć.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Zawrzyj w nim następujące informacje: - przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód - doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu i podaj czas podróży - zaproponuj przynajmniej dwie formy spędzania czasu podczas pobytu kolegi w Polsce - poradź, jakie ubrania i sprzęt powinien ze sobą zabrać Dear John, Thank you for your last letter.1.. Okazało się, że nie było tak źle.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Miałam wiele przygód, ale najlepiej wspominam tą.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli..

Mam napisać e-mail o wakacjach do kolegi.

Moja nauczycielka uczy j. polskiego.. że opowiem wam o w streszczeniu.. Napisz e-mail do przyjaciela, w którym: - poinformujesz go o sytuacji i przeprosisz za zmianę planów,Zadanie: napisz list do kolegi list tradycyjny w którym opowiesz mu o swoich wakacjach plissssss Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.82% Wczuj się w postać syna marnotrawnego i napisz list do swoich rodziców, w którym przyznasz się do popełnionych błędów, opiszesz własne odczucia i poprosisz o wybaczenie.. Użyj czasu Pr.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Curriculum Vitae; Wreszcie zawinąłem do portu… - list Skawińskiego do .. List do mamy z Zielonej .Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz nauczyciela +1 głos.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej..

Z góry dziękuje .Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.

Na koloni podzieliliśmy się na grupy.. Pojechaliśmy.. poleca68% Język polski .. Napisz do swojego .Napisz list w którym opowiesz swoją wakacyjną przygodę .. Del Piero strzelił aż cztery bramki!. Mam nadzieję, że gdy tylko rozpoczną się wakacje, przyjedziesz do nas ze swoją Mamą.. W pierwszym miesiącu wakacji pojechałam wraz z rodziną nad Morze Bałtyckie do miejscowości, która nazywa się Karwia.Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Na tej wyspie znajdowała się tylko latarnia morska.. Opis przeżyć wewnętrznych - radość „Jestem szczęśliwą żoną Wacława" - Klara pisze list .. List do Roberta Korzeniowskiego.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.E-mail po angielsku przykład 2 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Piszę, żeby opowiedzieć Ci .. Napisz w nim:-gdzie jedziesz-co będziesz robić -z kim jedziesz-jaka będzie pogoda-czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci trochę o moich tegorocznych wakacjach.. Byłam przerażona.. List do ludzi mieszkających w Soplicowie.. Niedawno wróciłem z koncertu w katowickim spodku i chciałby m Ci o tym opowiedzieć..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Zadanie: napisz e mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach Rozwiązanie: droga na wakacjach byłam było super ale byliśmy tylko na kilka dni ale i tak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. długośc tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów pisze chlopak jak cos i oczywiscie po angiesku Jest miła, ambitna, pełna energii i angażuje się w swojej pracy.. Niestety bardzo żałuję, że nie spędziłam ich z Tobą tak jak poprzednie.. Właśnie wróciłeś z bardzo udanego widowiska sportowego.. Nagle kiedy zostałyśmy same coś zaczęło ruszać się w .Napisz po angielsku e-mail do kolegi w którym opowiesz o swoich planach na wakacje .. W tym roku jednak .Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz do kolegi e-mail w którym opowiesz o swoich wakacjach .. E-mail po niemiecku - zasady pisaniaNapisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. 80% Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak być prawdziwym dżentelmenem; 81% Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. Tydzień przed wyjazdem skradziono ci dokumenty i nie możesz wyjechać za granicę.. w e-mailu : - przepros kolegę za brak kontaktu podczas wakacji ( podaj powód ) < - opisz, jak spędziłeś \ spędziłaś wakacje , - popros kolegę o opisanie jego wakacji .. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2014-01-22 17:59:04 Napisz list do koleżanki .. 2013-04-03 21:13:35 napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12Napisz list do kolegi z Australii.. Jest niską blondynką, ma ciemne oczy i jasne brwi.. Bawiliśmy się w podchody..Komentarze

Brak komentarzy.