The sims 4 jak zbierać koncepty
Podejmując się jej odblokujemy Tablicę stylu "Trendziarska".. Dzisiaj chciałam pokazać Wam jak ja pobieram i segreguję swoje mody :) Mam nadzieję, że filmik pomoże Wam zadbać o Wasze foldery z CC.. Po jakimś czasie rośliny dojrzeją, na rysunku 2 jest pokazana roślina, na której rosną owoce życia.ABC The Sims 4.. Po osiągnięciu 6 szczebla kariery Sim może wybrać jedną z dwóch ścieżek: dyktatora trendów albo stylisty.. Jednak jak zaczęłam sadzić rośliny u mojego sima w ogródku to na.the-sims-4: Sims 4+dodatek psy a kočky.. Gameplay PL z najnowszej odsłony popularnej serii gier.. Dziś przedstawię wam pierwszy pakiet rozgrywki do the sims 4.. Następnie posadzić zebrane nasiona.. Widzieliście już opcję zbierania pocztówek?Witam, mam problem podczas rozgrywki w The Sims 4.. SimGuruGraham podzielił się ze społecznością garścią cennych informacji o nadchodzących ekologicznych akcesoriach do gry The Sims 4.. Miejscem pracy jest: Smogue SA👑 THE SIMS 4 | WYZWANIE GRA O TRON [BARATHEON] #16 - MAŁE WIELKIE ZMIANY - Duration: 11:13.. Motywem pakietu są wakacje na łonie natury.. Twórca stylów - kariera w The Sims 4, która została dodana do gry w aktualizacji 13 listopada 2018.. Nie wszystkie rośliny w mojej grze chcą zakwitnąć i owocować.. 19Na początku września odbył się SimsCamp, na który zostały zaproszone osoby ze stron i kanałów na YT poświęconych serii The Sims.Dzisiaj po raz pierwszy mogą się one podzielić zrzutami ekranów z CAS dodatku The Sims 4 Psy i koty, które zostały zrobione na wyjeździe.W naszej redakcji na ten niesamowity obóz wybrał się Karol i również podzielił się fotką.Jak nainstalovat Windows Movie… 1..

OWOC ŻYCIA - aby go zdobyć należy zbierać wyjątkowe nasiona (można je znaleźć we wszystkich miejscach, np. nad stawem, w parku itd.)

Pokaże wam moją całą przygodę z tym wyzwaniem.. Początkowo był to tylko problem z roślinami spotykanymi na mieście (w szczególności krzew jeżyny, tulipana, wiśni, lilii).. The Sims 4 Po Polsku - zapraszam.. The Sims: Dziwne błędy w tłumaczeniach (#1) - Duration: 6:18.Tvořte.. 19Czyli jak latwo nie mozna sie pomylic czytajac cudzy post - w tym wypadku ja Twoj .. Anilewe89 Posty: 3,050 Member.. wrzesień 2014 w Dyskusja ogólna..Komentarze

Brak komentarzy.