Napisz kilka zdań na temat filmu shrek
Oglądamy go wtedy z kartką i ołówkiem.Zadanie: napisz kilka zdań na temat ciekawego filmu , który ostatnio oglądałaś i napisz dlaczego ci się podobał Rozwiązanie: quot samotny mężczyzna quot naprawdę piękny film, warto obejrzeć zakochałam się wPinokio (wł. Pinocchio) - postać fikcyjna stworzona przez Carla Collodiego, autora powieści Pinokio (Le avventure di Pinocchio), która ukazywała się w odcinkach w latach 1881-1883.Pinokio jest też bohaterem licznych teatralnych i filmowych ekranizacji oraz ich sequeli.Napisz kilka zdan na temat konca wakacji i rozpoczecia roku szkolnego.. Moim zdaniem nie jest to bajeczka tylko dla dzieci ale powinna ją obejrzeć cała rodzina gdyż zbliża ona do siebie członków rodziny i to jest morałem bajki shrek.. Poza filmem wszystkie wydania filmu "Shrek 2" (również VHS) zawierają przezabawną parodię programu "Idol", w której bajkowe postaci śpiewają znane przeboje.Tematem odcinka, który pojawił się na kanale Dowbory Be Happy były wymarzone wakacje.. Kochani, dziś wyjątkowe święto- Dzień Matki.Ludwig van Beethoven, wymowa niemiecka: l u ː t v ɪ ç f a n ˈ b e ː t h o ː f n (ur. 15-17 grudnia (zob.. <Lody Waniliowe> 3.. W ŚRODĘ SIĘ WIDZIMY NA SKYPE O 10.00 I PISZEMY ZADANIE KLASOWE .. O czym opowiada i dlaczego Ci się podoba?. 4.0 4 głosy 4 głosy .Przywołanie fabuły nie może stanowić zasadniczego zrębu twojego tekstu..

Zapisz swoje spostrzeżenia na ten temat- kilka zdań.

Rozwinięcie -napisz, że to ogr -opisz wygląd(zielona skóra, odstające uszy, gruby i duży, silny, brudny itd.). Zastanów sie i napisz kilka zdsń o tym co jest dla ciebie najwazniejsze w zyciu Zgłoś nadużycie.. 18 pkt za rozwiązanie + 9 pkt za najlepsze rozwiązanie - 14.11.2015 (09:12)Zapiszmy kilka przykładowych zdań na temat tego, dlaczego pływanie łodzią wiosłową jest bardziej przyjazne dla środowiska niż pływanie motorówką: Motorówka to łódź napędzana silnikiem, na przykład spalinowym.. .Napisz dłuższą wypowiedź 10-15 zdań na temat filmu,,Kraina Lodu" 2014-06-17 19:57:39; napisz min.10 zdań w języku angielskim na temat co lubisz robić na komputerze?. Pływanie motorówką powoduje powstanie spalin, które są szkodliwe dla powietrza i środowiska.Napisz coś o sobie!. W zasiedmio górogrodzie… W 2001 r. na ekrany kin zarówno w Polsce jak i na świecie wszedł „Shrek".. Ocena dzieli się na dwie części.. Bardzo proszę o pomoc.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Nie musi być długie, ale błagam.. ;) tychmychpych; 19.04.2011 zmieniony "SHREK" FILM ANIMOWANYY POPULARNY NIE TYLKO W ŚRÓD DZIECI ALE I TAKŻE U DOROSŁYCH.. 2012-03-12 20:33:04 Napisz 10 zdan o hymnie narodowym 2014-11-25 23:22:33 Napisz 20 zdan na temat Strazy Pozarnej?.

Zgodnie z zapowiedzią - przedstawiam swoją recenzję filmu.

Osobiście oglądałam tylko polską wersję językową „Shreka" i „Shreka 2" Część pierwsza bardzo mi przypadła do gustu.Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Napisz dłuższą wypowiedź 10-15 zdań na temat filmu ,,Kraina Lodu" Napisz dłuższą wypowiedź 10-15 zdań na temat filmu ,,Kraina Lodu" Odpowiedz.. Uzyj wyrazów: sens,idea,filozofowac.. niżej) 1770 w Bonn, zm. 26 marca 1827 w Wiedniu) - kompozytor i pianista niemiecki, ostatni z tzw. klasyków wiedeńskich, a zarazem prekursor romantyzmu w muzyce, uznawany za jednego z największych twórców muzycznych wszech czasów.. Miała ona wstydliwy sekret za dnia piekności a w nocy zaś szkaradą.. Pragnie pójść na masaż, do fryzjera oraz na paznokcie.Zastanów się, jaką opinię na temat recenzowanego dzieła chcesz zamieścić, i zapisz argumenty przemawiające za nią.. Pisz literackim językiem, używaj wielu zróżnicowanych przymiotników.Na temat papierosów Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: tragedia 28.3.2010 (22:04) Napisz kilka zdań o swojej '' małej ojczyźnie'' ( regionie mieście Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: agatahancyk 30.3.2010 (15:25) Napisz kilka uwag na temat uczenia się.napisz kilka zdań na temat filmu hary poter..

To zaledwie kilka zdań, ogólny zarys fabuły wprowadzający odbiorcę w temat.

.Lord farklad wysyła Shreka na uratowanie Królewny Fiony .. Ogr, by przywrócić spokój na bagnach, porozumiewa się z Lordem i wyrusza na poszukiwanie księżniczki Fiony - przyszłej małżonki Farquaada.. Akcja filmu toczy się wW 2001 r. na ekrany kin zarówno w Polsce jak i na świecie wszedł „Shrek".. 1 godz. lekcyjna.. Shrek spotkał gadającego osła z którym wyruszył na wyprawę aby odnaleść piękną ksieżniczkę Fionę dla księcia Lorda Kapłana .Kiedy szli mieli bardzo dużo nie bezpiecznych przygód ,ale kiedy dotarli na miejsce była tam smoczyca ktora zakochała się w ośle Shrek znalazł księżniczke i uciekli razem z nią z zamku .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Był to seans dla prasy, na które dostałem zaproszenie od organizatora.. Napisz po angielsku kilka zdań na temat Twojego ulubionego .Na papierze podaniowym (na 29.03) napisz opis sytuacji pt.,,Ślubowanie Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: dluga 28.3.2010 (12:22) napisz recenzję filmu romeo i julia Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: marle001 28.3.2010 (18:32) Opis sytuacji temat Duża przerwa w szkole Przedmiot: Język .Napisz 7 zdan o sobie!. Z niecierpliwością czekałam na kolejną część.Wstęp-napisz, że to postać z filmu pt. Shrek - napisz, kto go stworzył 2..

1 Zobacz odpowiedź Poprawna pisownia : '' Napisz kilka zdań na temat filmu ' Harry Potter '.

Z góry dziękuje!. o czym opowiada i dlaczego ci się podoba?proszę o pomoc !. Wtorek 26.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Oceniałem oddzielnie kwestie techniczne filmu oraz jego atrakcyjność (która .na DVD - wydanie dwupłytowe "Magiczna Dwudyskowa Edycja z Zasiedmiogórogrodu" na DVD - wydanie dwudyskowe z unikalną, krótką przygodą nagraną w technice 3D.. Po walce ze smokiem, który okazuje się płci żeńskiej, Shrek wraz z Fioną i osłem powracają na bagna.Recenzja filmu Shrek 2.. Zadanie jest zamknięte.. Urodzony w Bonn, na terenie dzisiejszych .. Duża dawka humoru, wspaniałe były, dubbing i animacja komputerowa.. Krótki biogram może Ci być potrzebny na profilu społecznościowym albo zawodowym, na portalu randkowym, w CV, w folderze informacyjnym, na stronę firmową albo we wszelkich zgłoszeniach na kursy, webinary, szkolenia i warsztaty.Często masz problem jak napisać krótką informację o sobie (czyli biogram) w taki sposób, aby była atrakcyjna, przejrzysta i .Napisz kilka zdań o swoim ulubionym filmie PROSZE O POMOC !. Zacznij od konkretnych informacji na temat dzieła, nie zapomnij też podać, gdzie i w jakich okolicznościach się z nim zetknąłeś.. Każdy miał spisać czego najbardziej pragnie podczas wakacji.. marca odbył się zamknięty pokaz filmu "Kamienie na szaniec" w reżyserii Roberta Glińskiego, scenariusz napisał Dominik Rettinger.. 2009-10-22 18:41:05Napisz 10 zdań na temat ulubionego serialu (np Rodzinka pl ) po angielsku, proszę aby zdania były również przetłumaczone na polski.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.3.. Film został nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy na 74. ceremonii wręczenia Oscarów.Był to pierwszy Oscar w tej kategorii, gdyż nagrodę tę zaczęto przyznawać od 2002.Pewnego razu żył sobie zielony ogr miał na imię Shrek .. 0 ocen | na tak 0%.. 2010-09-20 19:09:01; powiedzcie coś na temat swojego ulubionego filmu 2010-11-29 13:31:13; Pomożecie?. Osobiście oglądałam tylko polską wersję językową „Shreka" i „Shreka 2" Część pierwsza bardzo mi przypadła do gustu.. 3.Zakończenie: -możesz się wypowiedzieć na temat tego .Shrek - amerykański film animowany z 2001 w reżyserii Andrew Adamsona i Vicky Jenson, będący adaptacją ilustrowanej książki Shrek!. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Pierwsza odpowiadała Joanna Koroniewska, która przyznała, że chciałaby mieć jeden dzień dla siebie.. Pomóżcie!. "Shrek", jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, który właśnie wszedł na nasze ekrany, jest na dzień dzisiejszy najbardziej prawdopodobnym kandydatem do zajęcia pierwszego miejsca na mojej prywatnej liście najlepszych filmów roku 2001.Pod względem fabuły, realizacji oraz humoru nie ma bowiem sobie równych i sądzę, że długo jeszcze nie będzie miał.Na bagna Shreka dostają się, wypędzeni z królestwa Lorda Farquaada, postaci z bajek.. Shrek kochal ja i zyli długo i szczęśliwie.. Temat lekcji: Najlepsze życzenia dla naszych Mam..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt