Uzupełnij email wyrazami i wyrażeniami z ramki
W tym ćwiczeniu musisz podać prawidłową formę czasownika, uwaga osoby są wymieszane, masz 1, 2, 3 osobę w liczbie pojedynczej.. • Można go wykonywać na różnych instrumentach lub za pomocą _____ akompaniament rytmiczny, melodia,Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Wykorzystaj wyrażenia z ramki 2012-01-03 20:37:43; Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 2014-06-23 21:16:12; Uzupełnij schemat wyrazami z ramki 2014-06-03 18:58:30; Angielski.. *Opowiedz.. 100, płyn, stałej, parę wodną, zamarza, trzech, gazowej Woda występuje w przyrodzie w postaciach: ciekłej, i. Wstaw wyrazy i wyrażenia z ramki w miejsca obok partytury.. Unit 6 Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi ; D WAŻNE .. W temperaturze o C woda zamienia się w gaz -.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. -Oblicz pokoloruj tą samą kredką ramki z tymi samymi wynikami.. 2011-04-17 11:14:22; Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Z porozrzucanych liter ułóż właściwy wyraz.. Uzupełnij luki czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.. Zad 4. wykonaj ćwiczenie on line.. *Napisz, jak duża jest szkoła.. Wybierz a, b lub c. piosenki, wesołe, na zbiórce, Harcerze, śpiewają 3.Przepisz podane rzeczowniki dopisując do nich rodzinę wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę, przekształcając jeden z wyrazów w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki.

Stopniowo będziemy uzupełniali materiały w tym dziale o kolejne teksty.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Co ona mówi pod 2 i pod tym wyrazem odpowiedź tego mężczyzny to OK .. Praca domowa2.. król- góra- róża- 4.Podane wyrazy przepisz do tabelki według rubryk.. ,,ó" wymienne ,,ó" niewymiennePołączcie wyrazy z ramki z numerami na obrazku, zapiszcie je w zeszycie.. My .is that you're trying too hard!Plik Uzupełnij zdania wyrazami z ramki kl. I.doc na koncie użytkownika gosia176i • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 29 mar 2012Zadanie: uzupełnij e mail odpowiednimi wyrazami z ramki patient hard working bored punctual sometimes never excited angry world 2 Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Daje naj na jutro !. Polub to zadanie.. Para wodna, stykając się z zimnym powietrzem, ochładza się i znów zamienia się w..

Uzupełnij e-mail wyrażeniami z ramki.

W ćwiczeniu 2 masz za zadanie uzupełnić tabelę wyrażeniami z ramki.. 2. has to tidy .Uzupełnij schemat podziału Kościoła.. (KM.s.22 ćw.2) Spójrz!. POMOCY!. W temperaturze 0 o C woda, zamieniając się w .W zadaniach 1-12, przeczytaj teksty.. • Akompaniament to muzyka _____ melodii śpiewanej lub granej na instrumencie.. Posłuchajcie nagrania jeszcze raz powtarzając wyrazy, poćwiczcie wymowę z nagraniem.. 1 odp Tematy: Uzupełnij zdania wyrazami 1.Uzupełnij zadania wyrazami.. Napisz e-mail do swojego gościa, aby opowiedzieć mu o swojej szkole.. H A I W U R M C. około 14 godzin temu.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki Zadanie 1 get hope hot reach wear wetZad 2 4 str 50 ćwiczenia 2 uzupełnij dialog wyrazami z ramki 4 przeczytaj zdanie i uzupełnij porady wyrażenia i z ramki 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.3.2020 (18:51)2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.. Ramka:potoki,kanały śródlądowe,oceany,rzeki,strumienie,wody słone,wody płynące .Uzupełnij dialog zwrotami z ramki .. pozdrawiam :) dziękuję 1- Has to help magda3262 magda3262 1. has to help.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Podkreśl kolorową kredką ,,ó"..

Uzupełnij odpowiedź Miriam wyrazami i wyrażeniami z ramki.

2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst i wpisz w luki czasowniki w odpowiedniej .Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.7.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. Język angielski.. WYRAZY/WYRAŻENIA Z RAMKI: Have, haven't, haven't/hasn't, past participleUzupełnij nazwy zwierząt.. Dopiszcie polskie znaczenie wyrazów.. Skorzystajcie ze słowniczka na str.127 lub słownika online.. I know youUzupełnij treść e-maila wyrażeniami z ramki .. Wyrazu[was written by, was released, stars, It .Uzupełnij zdania wyrażeniami podanymi w ramce.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnego zdania.. Sprawdźcie z nagraniem, czy poprawnie połączyliście wyrazy z obrazkami.. Miejsce przechowywania dokumentów.. Trzy wyrażenia zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnejUzupełnij e-mail wyrazami z ramki.. (KM.s.22 ćw.1) -Oblicz różnymi sposobami ile dzieci razem zwiedziło jaskinię.. I sposób 46+28=40+20+6+8=60+14=742..Komentarze

Brak komentarzy.