Przysięga odc 246 napisy pl ok ru
Kemal nie może się skupić na pracy i wciąż myśli o Narin.. Streszczenie odcinka [14.05.2020] Zobacz galerię (2 zdjęcia) Emir wykorzystuje pretekst, żeby zobaczyć się z byłą żoną.. Kemal czuje, że musi się pozbyć Narin z domu, bo za bardzo się do niej przywiązuje, podobnie jak Masal.. .Erhan nie chce uwierzyć, że Narin wyszła za maż.. Emir spotyka się z Reyhan.. Emir opowiada matce czego dowiedział się o Gulsum.. [STRESZCZENIE DOCINKA] Emir próbuje pocieszyć Reyhan po tym, jak okazało się, że podjęła złą decyzję zwalniając Nigar.. Emir nie wie, że Adem to stypendysta ojca i uważa, że mężczyzna interesuje się Reyhan.. [Streszczenie + Zdjęcia] 22 czerwca 2020 Turkweb.pl.. Nebahat pokazuje jej, kto tu … Przysięga odcinek 288: Emir odwiedza żonę w więzieniu!. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Przysięga.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Serial w Turcji, który zadebiutował 18 lutego 2019 roku, liczył 70 .Adem odwiedza Hikmeta i dziękuje mu za szansę, którą dzięki niemu dostał.. Jednak popularność tej telenoweli jest tak duża, że stacja zdecydo.Kemal odwiedził Narin w pracy, a Erhan zobaczył ich razem.. Pocieszy ją Emir.Turecka Serialomania.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Przysięga - streszczenia odcinków.. Uświadamia mu, że praca jest dla niego ważniejsza niż córka..

- napisy wprost od tłumaczy!

Podejrzewa wszystkich.. Sehriye robi wszystko, by okazać wdzięczność Narin.. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Kemal bardzo troszczy się o Narin i za namową Erhana, zabiera żonę na badania do szpitala.. Reyhan jest zła na Emira, że tak nisko ocenił jej pracę.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Sprawdź, co się wydarzy w 284. odcinku serialu "Przysięga".Przysięga odcinek 201 i 202: Cemre wykrada telefon i dzwoni do Emira!. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.Özge Yağız, czyli Reyhan z serialu "Yemin - Przysięga", a także Zeliha z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. 2020 Odcinek 297.. Wkrótce do domu Narin przychodzi syn .Jeden odcinek serialu "Przysięga" w Polsce ma długość ok. 45 minut.. 201 i 202: Yonca śledzi Narin.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Postanawia zorganizować randkę i wyznać jej miłość.. Zajmujemy się tłumaczeniem seriali i filmów tureckich.Reyhan jest wstrząśnięta, ale nie chce uwierzyć, że jej siostra żyje.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Lista odcinków.. .Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. telenowela Turcja 2019, 45 min Zdesperowany Emir dzwoni do Zafera..

napisy pl #zostańwdo...Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.

Przysiega, odcinek 245 (finał II sezonu) - Napisy PLGökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. Kemal robi Narin niespodziankę!. Dociera za nią pod dom, który żona Kemala niedawno wynajęła, i od razu informuje o wszystkim Talaza.. Z kolei Gulsum i Reyhan trafią do więzienia!. Reyhan spóźnia się na zajęcia prowadzone przez Emira.. W 280. odcinku "Przysięgi" Cavidan będzie wściekła, że jej syn i synowa wciąż nie są pokłóceni.. Przyjaciel udziela mu dobrej rady.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki .. [Streszczenie + Zdjęc…Informacji na temat tego, ile odcinków ma "Przysięga", szuka wiele osób, które chcą oglądać nową turecką telenowelę.. [Streszczenie + Zdjęc… "Przysięga" odcinek 280.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. 21 tys. osób lubi to.. Kemal przeprasza policjanta za zamieszanie.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. W 284. odcinku "Przysięgi" małżonkowie zostaną porwani!. Witamy serdecznie na stronie należącej do grupy ⭐Turecka Serialomania⭐.. Cavidan daje się namówić Oyi na wspólne wyjście.. Narin boi się, że Erhan przyjdzie do domu Kemala.Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!.

Czy jest szansa na tłumaczenie serialu Power Book II Ghost dalsze losy serialu Power z poprzednim tłumaczeniem serialu bywało różnie ale może drodzy tłumacze się postarają i zrobią napisy do w/w serialu z góry dziękujeCavidan łamie sobie głowę nad tym, kto ją szantażuje.

[Streszczenie + Zdjęc…Przysięga (2019) Yemin e160 (2020) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka.Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Nebahat pokazuje jej, kto tu … Przysięga odcinek 288: Emir odwiedza żonę w więzieniu!. Narin nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę.. Nie wiadomo, czy Telewizja Polska zdecyduje się wyemitować 2. sezon serialu, którego premiera w Turcji zaplanowana jest na 9 września 2019 r.Przysięga, odc.. Cavidan postanawia wynająć człowieka, który pozbędzie się dla niej problemu z Cemre.. Złodziej wyrywa torebkę Narin i rani Erhana.. Nebahat pokazuje jej, kto tu … Przysięga odcinek 288: Emir odwiedza żonę w więzieniu!. Oya pomaga Sunie spotkać się z Tacim.. Turcja .. Nigar żąda więcej pieniędzy!. Przypadkiem odkrywa, że nie układa jej się z Kemalem i próbuje pogodzić zwaśnionych małżonków.Przysięga odc.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna.Telemagazyn.pl..Komentarze

Brak komentarzy.