Do jakiego domu w hogwarcie należysz samequizy
poprzedni następny .. Jesteś najlepszy w czarach, a zwłaszcza w czarnej magii i wiesz, że nikt Ci nie dorówna.. Skomentuj PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ .. Harry Potter - seria filmowa .Domy Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (ang. Hogwarts Houses) — cztery domy w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, których mieszkańców łączą jakieś charakterystyczne cechy: Gryffindor − odwaga, męstwo, szczerość i szlachetność; Slytherin − ambicja, spryt, przebiegłość i braterstwo.Do jakiego domu w Hogwarcie trafilibyście za sprawą Tiary Przydziału?. Slytherin 26 - 28 Gryffindor 19 - 25 Ravenclaw 14 - 18 Hufflepuff 7 - 13 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraArchiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Twoje kolory to niebieski i brąz, a żywiołem jest wiatr.. Teraz możesz usiąść do stołu z innymi Ślizgonami.. Jesteś wierny swoim postanowieniom.. Skomentuj.. Oparty na prawdziwych punktach analizy psychometrycznej.Odpowiedz na pytania i dowiedz się do jakiego domu w Hogwarcie zostałbyś przydzielony.. .Do którego domu w Hogwarcie pasujesz?. Wrr wszędzie mi ten Slitherin wychodzi xDD :vWitamy w Slytherinie!. Wiesz czego chcesz i dążysz do osiągnięcia tego.. 34-15 - Puchnie, uważaj, bo spotka cię los Diggory'ego .Ceremonia przydziału - do jakiego domu trafisz?. W przyszłości będziesz kimś wielkim..

... Do jakiego domu w Hogwarcie należysz?

Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter .. 55-70=Gryffindor 49-54=Revenclav 28-48=Hufflepuff 16-27=Slytherin 0-15=nie nadajesz się do Hogwartu.. Redakcja serwisu zapytaj przypomina: W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie.. mówiące do siebie, olbrzymie muchomory kamień z wyrytymi zaklęciami szczero złote drzewo .Od zaklęć po duchy, od mikstur do profesorów, od różdżek po miotły - odkryj ile wiesz i szczyć się swoją wiedzą na temat jednego z najbardziej znanych bohaterów i jego przygód!Do jakiego domu w Hogwarcie byś należał?. JEST, WŁAŚNIE TAK CHCIAŁAM!W tym quizie możesz sprawdzić, do którego domu w Hogwarcie należysz.. Jesteś fanem Harrego Pottera?. .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Do jakiego domu w Hogwarcie chcielibyście należeć?. Kolorami Twojego domu jest zielony i biały, czasem srebrny.. Rozwiąż quiz!Jeśli jesteś fanem Harry'ego Pottera, zapewne nie raz zastanawiałeś się, do którego z domów przydzieliłaby Ciebie Tiara.. Masz przed sobą niezłą karierę Ślizgonie!. Jesteś sprytnym, żądnym władzy Ślizgonem?. Sprawdź!. Rozpocznij quiz.. Dołącz do nas!. ./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockMusisz być nastawiony na sukces, skoro trafiłeś do tego domu!.

W jakiego domu w Hogwarcie byś trafił?

poprzedni następny .. 52-35 - Kujonie, wracaj Ravenclawu!. Wybierz najlepsze zwierzę według ciebie z 4 podanych poniżej: - Wąż - Lew - Borsuk - Kruk 2.. Komentarze (0) .. Do którego domu w Hogwarcie przydzieli was tiara?. Przejdź ceremonię przydziału i zobacz, w jakim domu w Hogwarcie się znajdziesz!. Wiesz, że jesteś lepszy od innych i że mugole nie powinni chodzić i uczyć się magii w Hogwarcie.. Jesteś Sprawiedliwy i wierny?Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (ang.Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry) — brytyjska szkoła z internatem kształtująca przyszłych czarodziejów, mieszcząca się w zamku Hogwart, położonym gdzieś w Szkocji.Motto szkoły brzmi: „Draco dormiens nunquam titillandus", co z łacińskiego oznacza „Nigdy nie drażnij śpiącego smoka".25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Zobacz 9 odpowiedzi na pytanie: Do jakiego domu należysz w Hogwarcie?. Polub nas → Wyślij znajomemu .. 276 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jesteś sprytny, ambitny, zaradny i przebiegły..

Totalny z ciebie mugol!Do jakiego domu w Hogwarcie pasujesz?

Polub nas → Wyślij znajomemu .. Jeśli tak, to nie znajdziesz bardziej godnego zaufania quizu niż ten!. Jeśli chcesz usunąć testy, .. które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Łakniesz wiedzy i masz analityczny umysł.. UWAGA !. A może dokładnym, szczerym Puchonem, który wszystko woli załatwiać drogą pokojową?. Galadriel zapytał(a) 05.05.2016 o 20:41: 1.. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zabawę, w .Do jakiego domu w Hogwardzie należysz?. Mieszkańców tego domu często zaskakuje duch Szarej Damy.Do jakiego domu w Hogwarcie należysz.. Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, a może Hufflepuff?. Pamiętaj, żeby na każde pytanie odpowiadać zgodnie z prawdą!. /samequizy samequizy @samequizy.Gratulacje, Tiara przydzieliła Cię do Ravenclawu.. Punktacja: 102-80 - Witaj bracie, Ślizgonie.. 79-53 - Kolejny Gryfcio?. Ja jestem w HufflepuffieZawsze marzyłeś by być uczniem Hogwartu?. Zostaw dane kontaktowe i zobacz wynik quizu .Ten internetowy test Tiary Przydziału do Domu Hogwartu jest całkowicie bezpłatny i pozwoli Ci ustalić swój wynik w związku z czterema Domami Hogwartu: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff i Slytherin.. Podobne działy.. Po prostu niektórzy są mniej ważni.. :D Rozwiążcie test i sprawdźcie czy faktycznie tam traficie: .Quiz - Do jakiego w domu w Hogwarcie należysz?.

Rozwiąż quiz!Czas się przekonać, do którego domu w Hogwarcie należysz.

Skomentuj.. I to nie tak, że nikt się dla Ciebie nie liczy.. Uwaga!. CrazyTigerPL 1 tydzień temu.. [QUIZ] by Łucja Niewiadomska 1 maja 2016 29 kwietnia 2016.. Skomentuj.. Należałbyś do Domu Węża!. Daleko zajdziesz.. Udostępnij.. (No, nie licząc oczywiście pottermore.com.). Powodzenia!. 21 zdjęć Matki Natury, które sprawią, że będziesz się zastanawiać, czy są prawdziwe, czy nie!Czy często zastanawiałeś się, do jakiego domu w Hogwarcie powinieneś trafić?. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 28 zdjęć pięknych tańczących kobiet, które fotografka uchwyciła podczas podróży po świecie!. Skomentuj PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ .. Odpowiedzcie na 10 pytań i przekonajcie się!. Komentarze (0) Minimalna długość komentarza: 10 znaków.Już 22 października wychodzi nowa, ósma część znanego na świecie bestsellera o czarodzieju - tym razem "Harry Potter i przeklęte dziecko".. Będziesz do nich idealnie pasował!. Gdybyś znalazł się na cmentarzu, to co by cię najbardziej zainteresowało?. Rozwiążcie quiz pod spodem w 100% mojego autorstwa, i napiszcie odpowiedzi które wybraliście (jedna odpowiedź w jednym pytaniu) a ja odpiszę wam do jakiego domu w Hogwarcie pasujecie :) 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt