Szatan z siódmej klasy test szczegolowy
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netGeneza utworu i gatunek.. 78% Plan wydarzeń lektury pt. "Szatan z siódmej klasy".. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Kornelia Makuszyńska.. Dodał: grecka kolega.Kto mi da streszczenie " Szatan z siódmej klasy" 2009-05-15 18:13:18 Znacie jakieś dobre i szczegółowe streszczene książki pt. " Szatan z siódmej klasy "?. Streszczenie Autorem powieści jest Kornel Makuszyński (1884 - 1953).. Wyślij zgłoszenie .KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Test: Kto chciał kupić majątek Gąsowskich?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Tagi dla tego testu: test Hapy74% Plan wydarzeń "Szatana z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego..

Szatan z siódmej klasy - Test .

Rozwiąż test!szatan z siódmej klasy, !. a) Francuz b) Komornik c) Malarz d) Ksiądz proboszcz Rozwiązanie - Pani Gąsowska, gospodyni w Bejgole cierpiała na: a) migrenę b) ból stawów c) chroniczny katar .Szatan z siódmej klasy Sprawdź się przed testem w szkole!. Jego ojciec był uznanym lekarzem, zaś matka opiekowała się domem.. Może niektóre pytania pojawią się na teście w szkole?. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. fałszywego malarza.. profesora Gąsowskiego.Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Tag: szatan z siódmej klasy streszczenie szczegółowe 2010-04-09 16:42:39 Jakieś streszczenie ksiązki " szatan z siódmej klasy " ?. Tym bardziej musiało to zastanowić każdego bystrego człowieka, że wszystkie szlachetne łby tej klasy promieniały wyborną znajomością historii.. Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?. Udostępnij.. 83% Plan wydarzeń przygód "Szatana z siódmej klasy"..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Skomentuj.. pytanie 1 z 15.. .Śliczna dziewczyna o fiołkowych oczach, niezwykła zagadka tkwiąca w pamiętniku oficera napoleońskiego wracającego spod Moskwy, niebezpieczna szajka gotowa na wszystko, by zdobyć skarb oraz sensacyjna akcja okraszona humorem słownym i sytuacyjnym.. franciszka.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odblokuj dostęp do 7620 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Agata_Froncz 3 lata temu.. Następne wideo.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. by franciszka.. Juliusz Słowacki.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Szatan z siódmej klasy.. No i oczywiście.. główny bohater - tytułowy szatan z siódmej klasy, który logiką myślenia pokonuje najtęższe umysły.Szatan z siodmej klasy-1960..

2.Szatan z siódmej klasy - test.

81% Plan wydarzeń "Szatan z siódmej klasy".. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.Witaj na stronie Quizz.pl.. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Jej pierwsze wydanie miało miejsce w 1937 r. I.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .a) Rozpacz Burskiego b) Pocieszanie i obietnice Adasia- nie wygadanie akcji z piórem c) Adam Cisowski- dobry, pomocny i sprawiedliwy kolega d) Wyjęcie pióra z kominka przez Staszka e) Pióro Jasińskiego leżące na biurku profesora- przeproszenie Żelskiego przez kolegę f) Uznanie klasy dla Adama 6.. Kornel Makuszyński.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Powodzenia"Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy"..

Szatan z siódmej klasy.

To zależy też od testu.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 2010-01-09 17:13:36Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Diabeł wyskakuje z pudełka Profesor Gąsowski był nauczycielem historii w warszawskim gimnazjum.. uułóż do tego plan wydarzeń xd 2010-05-20 10:04:47 Plan szczegółowy " Szatan z siódmej klasy " 2010-02-11 15:31:13 Załóż nowy klubSzatan z siódmej klasy.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Tappi.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Jakość: 360p 480p 720p.. Zgubione pieniądze szóstoklasistów.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lekturySzatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Quiz w Poczekalni.. Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. anuluj.. Uczniowie z siódmej klasy już .Adam Cisowski to główny bohater powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt