Pytania do gry w pustyni iw puszczy
Staś zabił lwa, później porywaczy.. Inne tryby testu.. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Napisz do nas.. Książka, ekranizacje i wreszcie gra planszowa.. W pustyni i w puszczy zna chyba każdy: począwszy od dzieciaków z klas piątych szkół podstawowych po dorosłych.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Odpowiesz na pytania o duchy?jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteradlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy"W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka Sienkiewicza Albion Online - związku z zamieszkami (wybuchły trzy lata przed akcją „W pustyni i w puszczy") w lipcu 1882 roku Anglicy dokonali desantu i zaczęli okupację strefy Kanału Sueskiego, a Egipt stał się w praktyce posiadłością brytyjską..

W pustyni i w puszczy.

Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Pytania zawarte w teście.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Przed tobą najstraszniejszy quiz wiedzy ogólnej.. Serwis zamknięty.. W pustyni i w puszczy.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY"Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. 2010-04-15 18:46:18 Jakie pytania zadają na teście z lektury "W Pustyni i w puszczy "?. od 108,24 zł Sprawdź lub napisz opinię Wiek od 8 lat, Przewidywany czas gry Do 2 godzin.. Próbuję ja pocieszać, ale mi też jest ciężko.. Rozpocznij test.. Dwóch pierwszych nie mam co przedstawiać, tę ostatnią trzeba.W końcu nie każdy ma kom-puter przenośny, a jeśli ma, to prze-cież nie zawsze nosi go ze sobą, zwłaszcza gdy gdzieś wyjeżdża.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7659 razy Średnia ocena:Pytania do lektury " W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2012-06-07 22:14:05 Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z "W pustyni i w puszczy " ?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 2011-12-11 18:00:36 Jakie można zadać pytania na spr.. Za to, gdy zajdzie taka potrzeba, z dowolnego komputera na świecie, w największej nawet głuszy, można się zalogować na swoje konto zare-jestrowane w Google'u i wykorzystać dostępne w nim programy biurowe.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Wszelkie pytania, uwagi i zmiany w katalogu prosimy kierować do: [email protected] .. Gry pokemon - najlepsze dla dzieci?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Porównaj ceny w 1 sklepach.List Stasia do ojca (,,W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza) .. Nel czuje się już o wiele lepiej, tęskni coraz bardziej za domem i rodzicami, ciągle pyta kiedy ich w końcu zobaczy..

2010-03-09 07:13:34W pustyni i w puszczy.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. „W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Ogólna wiedza literacka .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Dzieci w podstawówce to wiedzą, a ty?. Henryk Sienkiewicz.. 2013-02-25 07:43:59Po wodę chodzili nocą do Nilu.. 2010-02-25 17:30:43 jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy ?. Po drodze czekają ich przygody, które przeżyli bohaterowie powieści Sienkiewicza: porwanie, wojna, burza piaskowa, spotkania z lwem .Witaj na stronie Quizz.pl.. pytanie 1 z 10 Jak nazywało się drzewo, w którym nocowali Staś i Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy"?Wszyscy mówią po polsku, ale już pierwsze pytanie sprawia problem.. Opis testu.. Lektury szkolne.. Kto zlecił porwanie Stasia i Nel?-Smain - mąż Fatmy, krewnej Mahdiego, zlecił porwanie dzieciTen Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

1440 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów .Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdź się w quizie geograficznym; W którym roku doszło do I rozbioru Polski?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami .. Pytamy o odmianę; Połowa z was nie zna odpowiedzi na 1. pytanie.. 6.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy pytania - rozwiązanie zadania..Komentarze

Brak komentarzy.