Przeczytaj tekst ponownie zakreśl właściwe wyrazy
Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Zad.1/58, ćwiczeniówka.. C Zadanie 11.. Wyrazy te występują zawsze .Przeczytaj tekst.. Zakreśl właściwe słowa w tekście.. ZADANIE 5 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. She's a .3 Przeczytaj i zakreśl właściwą odpowiedź.. Zadanie zapisz w zeszycie.. Przeczytaj tekst o pomaganiu i odpowiedz na pytania, wpisując odpowiednie nazwy osób.. za każdą odpowiedz otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj tekst i przestaw wyróżnione wyrazy we właściwe miejsce.. Zakreśl literę A, B lub C. UNIT 3 Szkoła MATURA - POZIOM PODSTAWOWY 1.1.. 4 Odczytaj teksty w dymkach i w ramce, popatrz na rysunki.. Ułóż zdania z zad.4 we właściwej kolejności, aby powstał przepis.. Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes.. Ex 4 - Uzupełnij list wyrazami z ćwiczenia 1 i 2.. He She We It TheyI 2 Uzupełnij tekst, używając wyrazów z ramki.. Odpowiedź Guest.. Uzupełnij luki w opowiadaniu przy pomocy wyrazów z ramki.. 2010-10-18 20:24:45 Zakreśl właściwe słowo lub zwrot 2012-03-29 16:41:37Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zakreśl właściwe wyrazy.. Dopasuj zdania (1-6) do nazw przedmiotów w prawej kolumnie.. 5 Indywidualne.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj tekst ponownie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zakreśl właściwe odpowiedzi (Daje NAJLEpSZE) 2011-12-19 21:30:36 Zakreśl właściwe słowa!.

Przeczytaj tekst ponownie i zakreśl właściwą odpowi.

zakreśl właściwe słowo : ) Z góry dzięki 2013-01-25 13:49:39Przeczytaj, co Robbie myśli na temat przyszłości.. Następnie przczytaj zdania 1-5 i zakreśl właściwe odpowiedzi true lub folse.. Następnie przczytaj zdania 1-5 i zakreśl właściwe odpowiedzi true lub folse.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Uzupełnij zdania i połącz teksty z odpowiednimi obrazkami.. Zad.6/59.Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst ponownie (.). 1 Zadanie.. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przeczytaj tekst, wybierz właściwe uzupełnienie luk (1-10) z opcji A, B lub C, a następnie zakreśl (weź w kółko) poprawną odpowiedź w tabelce pod tekstem..

Pomożecie pliska zakreśl właściwe wyrazy.

Zakreśl właściwe wyrazy w opisach akapitówOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz w luki (1-4) litery .Przeczytaj tekst.. Dowód w tekście: pokaż więcej.. Wpisz T (True) obok zdań prawdziwych i F (False) obok zdań fałszywych.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukiPrzeczytaj tekst i zdecyduj, czy zdania 1-4 są prawdziwe (P), czy fałszywe (F).. b) Które wyrazy brzmią podobnie w języku polskim.Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 2. za każdą odpowiedz otrzymasz 1 punkt.. Następnie odpowiedz na pytania.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Prawda (T) czy fałsz (F)?. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA ZADAŃ OD 1. dopasuj właściwy tytuł (A-H).VI.. 3 Zadanie.. Przeczytaj tekst o Peterze.. ThisZakreśl literę A, albo .. Ogladałem super przedstawienie po chinsku ale napisy sie urywają na 20 minucie :(((( mam isc na kurs chinskiego czy ktos mi przetlumaczy pozostałe 30 minut ?. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Posłuchaj i przeczytaj tekst..

It It I We He SheI 4 Zakreśl właściwe wyrazy.

Zakreśl właściwe wyrazy.. Ex 3 - Rozumienie ze słuchu 1-25_Steps_Plus_Practice_Book_Grade_6.mp3.. to be 1 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Pomożecie pliska zakreśl właściwe wyrazy.. Wpisz same literki.. This is my neighbour.Miłego oglądania .W zadaniach 1-12, przeczytaj teksty.. Zakreśl niebieską kredką te, które oznaczają miejsca, a czerwoną kredką te, które oznaczają ludzi.. Zakreśl właściwe wyrazy.. 4 Zadanie.. (0-3) Przeczytaj tekst.♫Danbo♫ Zakreśl odpowiednie wyrazy.. Jeśli takowe tłumaczenie jednak nie istnieje, to sama cały tekst tłumaczę.. 2.Przeczytaj tekst.. 2 Zadanie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Do każdego akapitu (4.1 - 4.7.. A. further B. taller C. moreEx 2 -Odszyfruj wyrazy, a nastyępnie dopasuj je do właściwych obrazków.. 3 Przeczytaj słowa.. Zadanie premium..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt