Dziewczynka z szóstego księżyca recenzja
Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Napisz recenzję o produkcie: Pakiet: Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1-2 Twoja ocena.. Jest to pierwsza książka z całej serii poświęconej tej tematyce, napisanej przez Moony Witcher.Głównym wątkiem powieści „Dziewczynka z Szóstego Księżyca" jest walka dziesięcioletniej dziewczynki - Niny o uratowanie planety Xorax, czyli Szóstego Księżyca.. Jedną z powieści, która realizuje ten nurt jest „Dziewczynka z Szóstego Księżyca" włoskiej powieściopisarki - Moony Witcher.Alchemia i magia, walka sił dobra ze złem, Wszechświat i Wenecja - oto świat przygód Niny, głównej bohaterki „Dziewczynki z Szóstego Księżyca".. Mała alchemiczka, podobnie jak jej dziadek Misza ma małe znamię na prawej dłoni, które rośnie i staje się czarne w chwilach niebezpieczeństwa.„Dziewczynka z Szóstego Księżyca" to powieść fantastyczna autorstwa Moony Witcher wydana w 2010 r. Poznajemy w niej Ninę - dziesięcioletnią dziewczynkę - żywą, żądną przygód, a także obdarzoną nieprzeciętną jak na swój wiek fantazją i chęcią zgłębiania tajników alchemii.Dziewczynka z Szóstego Księżyca - streszczenie Główna bohaterka powieści to dziesięcioletnia Nina, uczennica piątej klasy, która razem ze swoimi dwoma ciociami mieszka w Madrycie.. Historia Niny zupełnie mnie nie wciągnęła (śmiem twierdzić, że nie dlatego, iż jestem za staraRecenzja Dziewczynki z Szóstego Księżyca Do świata literatury, także dziecięcej w ostatnich latach wkroczyły czary i magia..

Niepozorna, lecz wyjątkowo bystra dziewczynka niespodziewanie trafia w sam środek walki Dobra ze Złem.

), mieszka w Madrycie u swoich cioć.. \\rDziewczynka z Szóstego Księżyca - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Dziewczynka z Szóstego Księżyca i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.. Prawie w ogóle nie ma kontaktu z rodzicami, gdyż pracują oni w centrum naukowym w odległym mieście Fork i prowadzą badania nad życiem pozaziemskim.Test o książce "Dziewczynka z Szóstego Księżyca" Serwis zamknięty.. Na prawej dłoni ma znamię w kształcie gwiazdy, identyczne jak ukochany dziadek Misza, wielki alchemik z Wenecji.. Inne książki tego autora > Dodaj do schowka Porównaj.. Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji.Dostałam Dziewczynkę z Szóstego Księżyca od chrzesnego na swoje urodziny.Uważam że ta ksiązka jest wspaniała !. Recenzje są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Recenzja książki: Dziewczynka z Szóstego Księżyca Recenzuje: Damian Kopeć.. No cóż, na książce się zawiodłam.. Saga o Ninie jest wielkim sukcesem wydawniczym -została przetłumaczona i wydana w trzydziestu krajach.Inne pozycje tego autora: Witcher Moony (8) Dziewczynka z Szóstego Księżyca 3 Nina i klątwa Pierzastego Węża (Olesiejuk) - Twarda z obwolutą; Nina i moc Absinthium Tom 6 Dziewczynka z Szóstego Księżyca (Olesiejuk) - Twarda z obwolutą; Geno i Czarna Pieczęć madame Crikken Tom 1 (Books) - Twarda; Dziewczynka z Szóstego Księżyca T.1 w.2018 (Olesiejuk Sp..

Jest dowodem na to, że nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach warto podjąć ryzyko i zawalczyć o coś lepszego, piękniejszego.Nina to dziewczynka z Szóstego Księżyca, która walczy ze złem, wykorzystując swoje alchemiczne zdolności.

Przeczytaj opis książki "Dziewczynka z Szóstego Księżyca 5 Nina i Złota Liczba" a także poznaj jej ocenę.. "Dziewczynka z Sobiboru " to mozaika sprzeczności: delikatności i okrucieństwa, miłości i nienawiści, nadziei i śmierci.. Czy to znak przeznaczenia?. Niedługo egzaminy!. Długa podróż Garre'go Hopa .Dziewczynka z Szóstego Księżyca 1.. Trzydziestego maja Nina de Nobili otrzymuje list od swojego dziadka, w którym prosi ją o to, aby jak najprędzej przeprowadziła się do Wenecji.Jednak nie wie jeszcze, że będzie musiała uchronić Szósty Księżyc przed perfidnym hrabią Karkonem Ca'd'Oro i przed jego wychowankami androidami.. Dziewczynka z Szóstego Księżyca.. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt często.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Dodaj recenzję.. Jest w niej tyle emocjii i miłości .. Proszę , kto jest zorientowany to niech mi prześle na e-mail gdzie można kupić drugą część tej wspaniałej ksiązki.Dziewczynka z Szóstego Księżyca.. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt często.. Jest to pierwsza książka z całej serii poświęconej tej tematyce, napisanej przez Moony Witcher.,,Dziewczynka z Szóstego Księżyca'' to pierwsza część serii o przygodach młodej włoszki - Niny de Nobili, alchemiczki uczęszczającej do piątej klasy szkoły podstawowej..

Miłość do życia i bezgraniczna ciekawość stanowią jej największą broń, która pozwoli pokonać Świat Ciemności i stworzyć przestrzeń dla Świata Światła.Dziewczynka z szóstego księżyca na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

niedługo egzaminy!. O pierwszych przygodach Niny opowiada książka .Dziewczynka z Szóstego Księżyca 1.. Przeczytaj opis książki "Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1" a także poznaj jej ocenę.. Przy wsparciu czwórki nierozłącznych przyjaciół: Cesca, Doda, Fiore i Roxy oraz androida Maksa, Nina wyrusza w podróż w czasie i dociera aż do starożytnego Egiptu.. To książka dla dzieci!. Tom 6 autorstwa Witcher Moony , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,49 zł .. ), mieszka w Madrycie u swoich cioć.. Na wszystkie czekoladki świata.. Bardzo ładnie wydana.. Sprawdź też koniecznie recenzję "Dziewczynka z Szóstego Księżyca 5 Nina i Złota Liczba".Dziewczynka z Szóstego Księżyca T.1 w.2018 (Olesiejuk Sp.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Książki z serii Dziewczynka z Szóstego Księżyca.. Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy!. Recenzja.. Wystarczy wspomnieć choćby postać Harego Pottera czy „Opowieści z Narnii".. Tytuł.. Przeczytaj recenzję Nina i moc Absinthium.. z o.o.) - Geno i Czerwone Zwierciadło Prawdy Tom 3 (Srebrny Las) - Twarda; Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła Tom 2 (Srebrny Las) - Twarda; Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 7 Nina i Arka Światła (Olesiejuk) - Twarda z obwolutąRozpoczyna się kolejna, fascynująca przygoda Niny, małej alchemiczki, walczącej niestrudzenie o ocalenie Szóstego Księżyca.. \\r📚 Poznaj "Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1" autorstwa Moony Witcher.. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty.Książka Nina i moc Absinthium.. Ocena ogólna.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Ale czy Karkon.. na pewno żyje?. Ze świetnymi, czarno-białymi ilustracjami Ilarii Matteini, które przykuwają wzrok i stwarzają niezwykły klimat.Po Dziewczynkę z Szóstego Księżyca sięgnęłam tylko dlatego, że jest w spisie lektur dla szkoły podstawowej.. Przeczytaj recenzję Dziewczynka z Szóstego Księżyca.. Oczywiście miłośc do dziadka Miszy , Xorax, no in przyjażń .. Niebieski zaokrąglony prostokąt oznacza ocenę wystawioną książce przez autora recenzjiDziewczynka z Szóstego Księżyca, Tom 1-2 - opis produktu: Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy !. Ma wiernych przyjaciół i razem z nimi staje do walki o przywrócenie harmonii we Wszechświecie.. Jest dowodem, że wśród zła zawsze może znaleźć się płomyk nadziei, który może wszystko odmienić.. Tom 1 - Witcher Moony , tylko w empik.com: 17,60 zł .. Sprawdź też koniecznie recenzję "Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1".Znajdziesz tutaj recenzje do książki "Dziewczynka z Szóstego Księżyca" napisane przez użytkowników portalu.. Nasza opinia: Small Metal Fan: Z góry tylko przeproszę jeżeli coś w opisie, czy jakieś nazwy własne, ilość stron nie będą się zgadzać.Dziewczynka z Szóstego Księżyca, Moony Witcher.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!.Komentarze

Brak komentarzy.