Zaczarowana zagroda karty pracy
w Arktyce ?. Kilkuzdaniowe wypowiedzi uczniów na temat swoich wrażeń o książce.. Zakodowane przybory szkolne.. Uzupełnianie karty pracy - łączenie pingwinów z wpisanymi na nich działaniami (mnożenie w zakresie 30) z odpowiednią krą na której wpisano wyniki.Zaczarowana zagroda karty pracy to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. pingwiny i przyrodnicy ?. Wyodrębnienie postaci utworu, zapoznanie z autorem.Zaczarowana zagroda 9 4.. Dodawanie z pingwinami.. Swobodne wypowiedzi na temat lektury „Zaczarowana zagroda" 2.. CELE OGÓLNE: - aktywizowanie mowy i myślenia w trakcie burzy mózgów - wzbogacenie i utrwalenie wiadomości na temat Antarktydy - ćwiczenie umiejętności uważnego słuchania oraz dokonywania analizy - rozbudzenie .Zaczarowana zagroda na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Przebieg zajęcia: 1.Wprowadzenie do tematu:-ułożenie z puzzli obrazka przedstawiającego pingwinka Elegancika, wklejenie go do zeszytu i podpisanie obrazka.. Lapbooki ozdabialiśmy pingwinami ze strony Printoteka.PISANIE I CZYTANIE, zwierzęta, szablony do lapbooka, Zaczarowana zagroda.. Alina i Czesław Centkiewiczowie to autorzy książki pt. „Zaczarowana zagroda".. Opis: Karta pracy, na której uczeń ma za zadanie opisać części ciała pingwina.. Wydała kilka utworów dla dzieci, np.ESKIMOS KARTY PRACY - zestaw 1 Kilka przykładów karty pracy, które można wykorzystać podczas realizowania tematu dotyczącego zimnych krain Arktyki i Antarktydy:) karty są w wersji kolorowej i czarno-białej 🙂 jednym słowem do wyboru do koloru 🙂Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów to lektura dla klasy II szkoły podstawowej..

"Zaczarowana zagroda" to lektura sugerowana dla klasy 2.

Karta pracy nr 10, Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?, Leszek Kołakowski (Lektury - scenariusze zajęć, s. 43) 12.. Środki dydaktyczne: zagadki, globusy, mapa, karty pracy z zaznaczonymi konturami bieguna południowego, biała farba plakatowa, egzemplarze książek Zaczarowana zagroda (wypożyczone z biblioteki), sylweta kry wycięta z dużego arkusza niebieskiego papieru, kartonik, karty pracy ucznia.ZACZAROWANA ZAGRODA • KONSPEKTY I KARTY PRACY • pliki użytkownika jolas_79 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • zaczarowana zagroda.docGRAŻYNA NAPIERALSKA PREZENTACJA DO LEKTURY DLA KLASY II „ZACZAROWANA ZAGRODA" SPIS TREŚCI Alina i Czesław Centkiewiczowie Z A C Z A R O W A N A Z A G R O D A TAJEMNICE SZÓSTEGO KONTYNENTU POWIEM COŚ O SOBIE JESTEM BARDZO TOWARZYSKI I INTELIGENTNY NIE POTRAFIĘ FRUWAĆ, WIĘC NAZYWAJĄ MNIE BEZLOTEK ŚWIETNIE PŁYWAM NA LĄDZIE POTRAFIĘ POSUWAĆ SIĘ SZYBKO NA BRZUCHU BOJĘ SIĘ FOK .Centkiewiczowie Zaczarowana zagroda - plik pdf Karta pracy do lektury W. Chotomska Pięciopsiaczki - plik pdf Karta pracy do lektury J. Duszyńska Cudaczek - Wyśmiewaczek - plik pdf Karta pracy do lektury H. Lofting Doktor Dolittle i jego zwierzęta - plik pdf Karta pracy do lektury A. Onichimowska Piecyk, czapeczka i budyń - plik pdfPrzed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki..

Wklejają kartę pracy z zadaniem domowym.

Załóż własny blog!SCENARIUSZ ZAJĘĆ W KLASIE II d - wychowawca Ewa Krokocka KRĄG TEMATYCZNY: Hu, hu, ha, zima zła !. Nie zapomnij o tym, co różniło go od innych pingwinów.ZACZAROWANA ZAGRODA o października 22, 2015.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Karta pracy nr 9, Zaczarowana zagroda, Alina i Czesław Centkiewiczowie (Lektury - scenariusze zajęć, s. 39) 11.. Pokaż wszystkie pytania <= => Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: ?. Karta pracy nr 11, Asiunia, Joanna Papuzińska (Lektury - scenariusze zajęć, s. 47) 13.Dodaje ponownie: zaczarowana zagroda karty pracy readyfile.pl/p/zaczarowana_zagroda_karty_pracy / 3 lata temu (4 października)"Zaczarowana zagroda" jest książką, którą napisali Alina i Czesław Centkiewiczowie.. 2.Sposoby mierzenia efektów:-analiza kart pracy,-obserwacja pracy uczniów i ich wypowiedzi,-analiza wytworów uczniów.. .zaczarowana zagroda karty pracy turbofile.co.pl/p/zaczarowana_zagroda_karty_pracy zaczarowana zagroda karty pracy 74134 / 4 lata temu (9 września)Karta pracy 73/3 (poz. 3) - Arktyka uzupełnianka wyrazowa; Kolorowanki matematyczne - Eskimos (27), Pingwiny (28) Ćwiczenia do lektury - H. Ch..

Karta pracy do lektury "Zaczarowana zagroda".

Loading…1.. TEMAT DNIA: Mieszkańcy Antarktydy-lektura pt. „Zaczarowana zagroda".. Przebieg zajęć 1.. Autorami książki są Alina i Czesław Centkiewiczowie.. Rozszyfrowanie plątaninki sylabowej i zapisanie jej rozwiązania.. Tłumaczy pracę domową.. Materiał zawiera dwie strony, pierwsza ze szczegółowym obrazkiem, druga z poleceniami i kolorowanką.Rozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. Z polecenia 3 wybierz dwa punkty z planu wydarzeń i zilustruj je.. na Antarktydzie; Bohaterami lektury są: ?. -5-ZADANIE DOMOWE Utrwalenie poznanych wiadomości-zastosowanie w praktyce.. Pobierz Zobacz podobne.. foki i polarnicy .Metody pracy: praca z tekstem, pogadanka, ćwiczenia praktyczne.. Była pisarką, a także uczestniczką wyprawy na Antarktydę.. Powodzenia:)Zaczarowana zagroda • klasa 2 • pliki użytkownika ewapoz przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • zaczarowana zagroda.doc, Ćwiczenia.docZaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury Quiz.. Wykorzystując różne źródła informacji, wyjaśnij i zapisz znaczenia wy-razów.. Przyjęcie u Jerzego jeża - opisz obrazek.. Z wykształcenia pani Alina była prawnikiem, ale przez wiele lat pracowała jako bibliotekarka..

Są rzeczy, które też możesz otagować Zaczarowana zagroda karty pracy?

Odczytanie z rozsypanki literowej tytułu lektury przez skreślenie co drugiej litery E A K C O Z M A D R S O N W M A B N E A E A K G N R Z O F D S A "Zaczarowana zagroda" - Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!10.. Uzu-pełnij podpisy.. Tym razem znalazły się w nim informacje na temat Antarktydy, zwierząt żyjących na tym kontynencie, a przede wszystkim na temat pingwinów - Znalazły się w nim zabawy językowe, matematyczne i przyrodnicze.. polarnik - stacja polarna -Sprawdzenie i przypomnienie wiadomości o lekturze "Zaczarowana zagroda" - tytuł, autorzy, miejsce akcji.. Ustalenie miejsca wydarzeń.. Alina Centkiewicz urodziła się w 1907 roku, zmarła w 1993.. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.Znajdź pingwina - Zaczarowana zagroda - Karta pracy do lektury .. Andersen "Królowa Śniegu" (zestaw) lodowa kraina - wiedza geograficzna; Ćwiczenia do lektury - Cz. Centkiewicz "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" (zestaw) życie Eskimosa.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt