Przeczytaj tekst spośród wyrazów w ramce wybierz te które poprawnie
Uwaga!Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasuja do żadnej lukiPrzeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy .Przeczytaj tekst.. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3. będzie naj !. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Uwaga!. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisze odpowiednią literę (A-F) w każdą lukę.. Nosi niezwykle obszerny, długi surdut koloru czekoladowego lub bordowego i aksamitną, cytrynową kamizelkę.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst..

Spośród wyrazów w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. W parach powiedzcie, które zdania są prawdziwe w waszym przypadku, a które nie i dlaczego.Z wyrazów umieszczonych w ramce wybierz poprawne .Zadanie: zadanie 9 przeczytaj tekst wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9 1 9 5 zakreśl literę a, b lub c Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy .Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. Uwaga!. UWAGA!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (11.1.-11.3.)..

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki.

Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-6.. Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3. pomożecie ?. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.. FSpośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-6 Wpisz odpowiednia litere A-L.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-N) Siedem wyrazów zostało podanych dodatkowo i NIE pasują do żadnej luki.Ubiera się w luźne rzeczy i dlatego czasem, a zwłaszcza podczas wiatru jego spodnie wyglądają jak balon..

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.

Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniając luki 1-3 .. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazt zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Przeczytaj tekst .Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te które poprawnie uzupełniaką luki(1-3).Wpisz odpowiednią literę (a-f) obok numeru każdej luki.. Trzy wyrazy zostały dodane dodatkowo.t A. doctor B. vitamins C. bandage D. go E. cold F. do Hi, Jamie's ill again.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. A. bring B. come C. far D. leave E. nice F. stay MOON RUBBISHSpośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. Wpisz odpowiednią literę (A-L) obok numeru luki.. Sześć wyrazów zostało podanych dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Angielski..

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.

Uwaga!. Szczególną osobliwość stroju pana Kleksa stanowią kieszenie, których ma niezliczoną ilość.6 Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Przeczytaj tekst.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) dla każdej luki.. Uwaga!. zadanie 2/ 32 repretytorium Przeczytaj tekst.Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe,porprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym,uzupełnienie luk 1-7.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Przeczytaj tekst.6.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Uwaga!. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki .Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt