Przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedź ustnie na pytania polish cuisine
1Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.To jest "jakiś" długopis (ten długopis jest bliżej nieokreślony, mówimy o nim po raz pierwszy raz, nie wiemy nic na jego temat, nie opisujemy ani nie określamy go) Er kauft eine Zeitung On kupuje "jakąś" gazetę (nie widzimy, co to za gazeta, nie wiemy o niej nic, nie jest ona ważna w tym zdaniu) Der Kuli ist lang.. Nie zapisuj zadania do zeszytu.. Atrakcje województwa opolskiego.. Czekam tylko na odpowiedzi z kartkówki i zadanie z .Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Odpowiedź zapisz w zeszycie.. ćwiczenia str. 64 zad 41 TESTE DICH SELBST 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. Wykonaj zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz je w zeszycie pod tematem lekcji, a jesli chcesz przerysuj znaki.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (wybierz a, b lub c).

Po analizie statystyk, ułóż tekst w kolejności.. Przetłumacz zwroty i słownictwo, którego nie rozumiesz.. 5.Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij notatki.. 4.Posłuchaj nagrania [3.41] do zadania 6/107 i wybierz poprawną odpowiedź.. Przeczytaj tekst i odpowiedz po angielsku na pytanie z polecenia (Jaki cel ma bieg charytatywny?).. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.1.. Przeczytaj sms-y i uzupełnij sms Kate słowami z ramki.. Wykonaj zad.. 8 pkt 1.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Angielski na maturze.. 2.Odpowiedz ustnie na pytania do tekstu 3/107.. 1 Posłuchaj dialogów i dopasuj nazwy zawodów do każdego z nich Steps_Plus_Grade_5_CD_3.02.mp3.. Zadanie 3/81 Popatrz na wyrazy przedstawione za pomocą znaków.. Przeczytaj tekst ponownie.. Zapisz do zeszytu nazwy zwierzątek z tekstu i narysuj je.. - Zadanie 1: Steps in English 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 2015 .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..

Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.

🎓 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania jeszcze raz (.). - Zadanie 2: English Explorer New 2.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (Z kim był Jake?). Znajdź odpowiedzi na poniższe pytania i zapisz je w zeszycie.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.3.. 2015-03-29 18:06:24Posłuchaj nagrania i sprawdź Steps_Plus_Grade_5_CD_3.01.mp3.. Idziemy na kawę!. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Dokąd oni chcą pojechać?. Zadanie 4 - posłuchaj uważnie, kilkakrotnie, nagrania nr 25 - Tony i Amy rozmawiają o szkolnej wycieczce.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Posłuchaj rozmowy Antka i Julii..

🎓 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania (...).

Posłuchaj jeszcze raz i powtórz nazwy zawodów.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. Posłuchaj i odpowiedz 2011-04-13 20:53:58; Angielski ponownie sprawdź pytania:) 2010-01-10 19:44:02; Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Zadanie 2/81 Ustnie odpowiedz na pytania.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Zadanie 3 - przeczytaj informacje na plakacie i odpowiedz ustnie na pytanie w poleceniu.. Słówka z piosenki: Across - przez The sea - morze The sky - niebo Wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 52 w zeszycie ćwiczeń.. Spanien Italien Portugal 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie uzupełnij plakat w ćwiczeniu 3.- przeczytaj wskazówki - przeczytaj polecenie do zadania i podane odpowiedzi - posłuchaj nagrania dwa razy - wybierz poprawną odpowiedź - sprawdź swoje odpowiedzi (klucz na końcu wpisu) - jeśli zrobiłeś błąd posłuchaj nagrania jeszcze raz i spróbuj znaleźć fragment z popraną odpowiedzią Ex.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. Ten długopis jest .Zadanie 2.. Posłuchaj (nagranie 2.16) i przeczytaj modelowy tekst ze strony 68 w podręczniku..

Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.

Zapisz w zeszycie:Strefa ucznia.. 2012-11-26 16:16:01; Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01; Co to za piosenka.. 3 Uzupełnij zdania, wstawiając podane czasowniki w odpowiedniej formie czasu present simple.4.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. 2015-03-29 18:06:24 Wpisz informacje o Pojezierzu Suwalskim-klumat,rośliny,zwierzęta 2010-12-14 15:14:42Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 1 Powiedz po angielsku, do jakich zawodów należą te przedmioty.. Odszyfruj zdania.. w razie trudności, skontaktuj się ze mną.. Włącz nagranie i powtarzaj piosenkę linijka za linijka, a następnie spróbuj zaśpiewać z nagraniem.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Możesz wyciąć je stąd i .. Zadanie 4/81 Połącz wyrażenia z obrazkami, potem posłuchaj i śpiewaj :)Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Znajdź i popraw błędy .. 2014-10-16 19:13:31 Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Posłuchaj i przeczytaj tekst na str. 80 ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt