Zwiedzanie wirtualne zamek królewski
NA WZGÓRZU WAWELSKIM.. Muzeum oferuje szeroki wachlarz tematyczny wystaw, które możecie Państwo zwiedzać codziennie od 10.00 do 17.00.Zamek Królewski na Wawelu + Podziemny Rynek + Wieża Mariacka .. Każdy jest osobno biletowany.. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości, w roku 1930 Zamek stał się także jednym z najważniejszych muzeów w kraju, przechowującym cenny zespół obrazów, grafik, rzeźb, tkanin, wyrobów złotniczych, militariów, porcelany i mebli.Zamek Królewski w Warszawie.. WYKONANIE STRONY: Wpisz szukaną frazę i wciśnij klawisz ENTERInnym sposobem zwiedzania, zaoferowanym przez Zamek Królewski na Wawelu, jest wirtualne zwiedzanie kolekcji Lanckorońskich i sal za pomocą internetowej aplikacji.. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości, w roku 1930 Zamek stał się także jednym z najważniejszych muzeów w kraju, przechowującym cenny zespół obrazów, grafik, rzeźb, tkanin, wyrobów złotniczych, militariów, porcelany i mebli.Katedra Wawelska: Katedra na Wawelu - groby królewskie Katedra Wawelska: Katedra na Wawelu - prezbiterium Katedra Wawelska: Wejście główne do katedry wawelskiejPrezentujemy 3 panoramy sferyczne tworzace wirtualny spacer po Katedrze Wawelskiej.. Co ciekawe, dobudowaną w XIII wieku wieżę charakteryzuje już nieco odmienny styl romański, a XIV-wieczną kaplicę zamkową - styl gotycki.Zamek Królewski na Wawelu, Wawel 5..

Wirtualne zwiedzanie pałacu Pod Blachą.

Zamek został wybudowany na planie prostokąta z wewnętrznym dziedzińcem.. Kategoria: Wystawy stałe.. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości, w roku 1930 Zamek stał się także jednym z najważniejszych muzeów w kraju, przechowującym cenny zespół obrazów, grafik, rzeźb, tkanin, wyrobów złotniczych, militariów, porcelany i mebli.Zamek Królewski; Zamek Królewski; Zwiedzanie; Niepołomicki zamek jest również miejscem spotkań z kulturą i sztuką.. Stworzony w stylu neogotyku angielskiego, wyróżnia się m.in oknami, zakończonymi ostrym łukiem.. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.. W ramach akcji „Przez dziurkę od klucza" publikuje na swoim facebookowym profilu krótkie filmy, umożliwiające wirtualne zwiedzanie.Zamek Królewski na Wawelu wraz z wawelskim wzgórzem to jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym i kulturalnym w Polsce.. Wszystkie ekspozycje w Zamku Królewskim na Wawelu, Pieskowej Skale oraz Dwór w Stryszowie są nieczynne do odwołania.. Zamek Królewski w Warszawie: Sala Wielka; Zamek Królewski w Warszawie: Sala Tronowa; Zamek Królewski w Warszawie: Pokój Audiencjonalny StaryZamek Królewski na Wawelu wraz z wawelskim wzgórzem to jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym i kulturalnym w Polsce..

4 listopada 2020 r.Zwiedzanie wirtualne; Zamek bez barier; ...

Dzięki przeprowadzonej digitalizacji kolekcji Lanckorońskich i najnowszej technologii cyfrowej budowania interaktywnych prezentacji zaistniała możliwość jej wirtualnego zwiedzania.Zamek jest otwarty: wtorek, środa, czwartek, piątek i niedziela w godzinach: 10.00 - 16.00; w soboty - od 10.00 do 18.00.Ostatnie wejście - na godzinę przed zamknięciem.Obowiązuje zachowanie limitu do 200 osób na godzinę.Wejście przez Bramę Zegarową.. Pozwala ona na spojrzenie na wzgórze wawelskie z lotu ptaka w perspektywie 360⁰, a także wejście do wnętrza i zwiedzanie każdej z komnat przy dźwiękach dworskiej muzyki.Start Nocy Muzeum po królewsku - już dziś o godz. 19.00.. Serwis internetowy Zamku Królewskiego w Warszawie - nowoczesne technologie przybliżą Państwu nasze muzeum i zachęcą do zwiedzenia jego pięknych, niezwykle ważnych dla dziejów Rzeczypospolitej wnętrz.. W Zamku Królewskim w Niepołomicach mieści się siedziba Muzeum Niepołomickiego istniejącego od roku 2002.. Zamek w Janowcu Wirtualny spacer + .. Rezerwacja zwiedzania.. PAŁAC KRÓLEWSKI a. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości, w roku 1930 Zamek stał się także jednym z najważniejszych muzeów w kraju, przechowującym cenny zespół obrazów, grafik, rzeźb, tkanin, wyrobów złotniczych, militariów, porcelany i mebli.Zwiedzanie Zamku..

Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum.

Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości, w roku 1930 Zamek stał się także jednym z najważniejszych muzeów w kraju, przechowującym cenny zespół obrazów, grafik, rzeźb, tkanin, wyrobów złotniczych, militariów, porcelany i mebli.Zwiedzanie wirtualne; Zamek bez barier; Regulamin zwiedzania muzeum; Nagrody dla Zamku; Zamek Królewski.. Serwis internetowy Zamku Królewskiego w Warszawie - nowoczesne technologie przybliżą Państwu nasze muzeum i zachęcą do zwiedzenia jego pięknych, niezwykle ważnych dla dziejów Rzeczypospolitej wnętrz.. W 2015 roku zakończono rewitalizację tego obiektu.. W tym czasie Zamek Królewski na Wawelu zaprasza na wirtualne zwiedzanie Kolekcji Lankorońskich oraz sal Zamku, zasobu cyfrowego .Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku Muzeum Narodowego w Krakowie - Zamek Królewski w Niepołomicach: Sala XIV - Wokół Jana Matejki (1838-1893) Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku Muzeum Narodowego w Krakowie - Zamek Królewski w Niepołomicach: Sala XV-XVI - Przez świat realny do świata duszy - nastrojowe malarstwo kręgu monachijczykówZwiedzanie Wawelu - jaką trasę wybrać?.

Uprzejmie informujemy, że zawieszone zostaje zwiedzanie w grupach!.

I tak zobaczyć można „Reprezentacyjne Komnaty Królewskie" (18/11 zł w sezonie) i „Prywatne Apartamenty Królewskie" (25/19 zł w sezonie).. Obecnie Zamek Królewski w Chęcinach udostępniony jest turystom do zwiedzania.. Od pierwszych Piastów do czasów współczesnych.. Każda z tych tras ma swoje uroki.Zamek przez długi czas pełnił funkcję więzienia, zaś w 1607 roku podczas Rokoszu Zebrzydowskiego zabudowania zostały spalone, a fortyfikacje zamku zniszczone.. Zamek Królewski.Witamy na stronie internetowej Zamku Królewskiego w Warszawie.. Możecie Państwo wyruszyć na eksplorację Zamku Wawelskiego kilkoma szlakami.. Koncerty za zamkniętymi drzwiami.. pochodzące z wykopalisk archeologicznych w okolicach pałacu oraz Zamku Królewskiego, orzeł wyrzeźbiony w drewnie na wzór godła z drzewca sztandaru wojskowego, stanowiący pamiątkę dla chorążego pułku po zakończonej .Zamek Królewski w Warszawie Zamek Królewski jako jeden z najcenniejszych zabytków Warszawy to obowiązkowy punkt każdej turystycznej wycieczki, a zatem i wirtualnych eksploracji.. 4 listopada 2020 r. - O przestrzeni w ogrodzie krajobrazowym, patrzeniu i poruszaniu się - webinarium z cyklu Cztery pory roku w ogrodach.. Wraz z naszymi kustoszami - Martą Tarnawską-Banaszek oraz Tomaszem Drapałą - przejdziemy z Sali Wiel.Zobacz wirtualną wycieczkę po : Muzeum Zamkowe w Malborku - ul. Starościńska - panoramy wkraj.pl zapraszamyZamek Królewski na Wawelu jest kolejną instytucją kulturalną, która na czas epidemii przeniosła swoje działania do Internetu.. Mamy nadzieję, iż jej formuła przybliży Państwu nasze muzeum, zachęci do zwiedzenia jego pięknych, niezwykle ważnych dla dziejów Rzeczypospolitej wnętrz i wypełni lukę w tym poznawaniu, powstałą z powodu nałożonych ograniczeń.Zamek Królewski na Wawelu wraz z wawelskim wzgórzem to jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym i kulturalnym w Polsce.. HISTORIA ZAMKU..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt