W obronie granic rzeczypospolitej test kl6
Zawarte w nich zadania mają różny stopień trudności, co pozwala uczniowi na sprawdzenie posiadanej wiedzy i doskonalenie umiejętności z różnych przedmiotów.Klasa 6 Historia.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. - odsiecz wiedeńska Jana III SobieskiegoWojny i upadek Rzeczypospolitej; Ku współczesnej Polsce; Co jest w życiu ważne; Urok i siła marzeń; Pierwsze cywilizacje; Starożytna Grecja; Starożytny Rzym; Początki średniowiecza; Mitologiczne krainy; Narodziny nowożytnego świata; W Rzeczypospolitej szlacheckiej; W obronie granic Rzeczypospolitej; Od absolutyzmu do republiki .. "W Obronie Konstytucji i Rzeczypospolitej " 2011-01-02 16:24:53; Miał ktoś miał sprawdzian z historii dział 3(w obronie granic Rzeczypospolitej) klasa6 2019-12-07 18:37:50; Dajcie mi sprawdzian z historii dla klasy 6 szkoły podstawowej My i historia dział W obronie upadającej Rzeczpospolitej 2010-12-27 12:32:34; Sprawdzian z "Historii .1. wg Nataliapotok1.III: W obronie granic Rzeczpospolitej.. Szwecja i Turcja.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. .Sprawdzian "W obronie granic Rzeczypospolitej" - test sprawdzający - rozdział 3.. 0%monarchy w Rzeczypospolitej Rozdział III.. hanula77 napisano 10.02.2016 10:31. zgłoś do usunięcia .. Masz może testy historia wczoraj i dziś kl 6. arek122222222222222222 napisano 24.09.2014 19:10. zgłoś do usunięcia..

W obronie granic Rzeczypospolitej 1.

W obronie granic Rzeczypospolitej.. Toffe 7 miesięcy temu.. Klasa 6 Angielski brainy.. Uzupełnij poniższe zdania, podkreślając właściwe wyrażenia spośród podanych w nawiasach.. Reformacja i kontrreformacja w Polsce ; 12.. Klasa 6 Angielski.. 18.Przemiany wewnętrzne w Rzeczpospolitej w XVII w.. Wojny z Turcją w XVII w.. Poziom podstawowy KLUCZ ; 13.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wojny z Turcją 3 B .Test Walka o granice, podrozdział podręcznika Wczoraj i Dziś dla Klasa VI.. Tags:Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "W obronie granic Rzeczypospolitej".. Kto był głównym przeciwnikiem w XVII wieku, z którym Rzeczpospolita toczyła wojny?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę bardzo cały test :) ział: W obronie upadającej Rzeczypospolitej, test nr 4, grupa A ./29 1.. Testy i sprawdziany szkolne - znajdziecie tutaj quizy Czy możemy wykorzystywać historię Twojej aktywności na naszej stronie do tworzenia własnych list.. "W Rzeczypospolitej szlacheckiej" sprawdzian po dziale 2.. 19.Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era..

W obronie granic Rzeczypospolitej.

Masz moze testy historia wczoraj i dzis kl 6 .W obronie granic Rzeczypospolitej.. Wojny ze Szwecją w XVII w.. - Wojna o Mołdawię.. Skomentuj.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdziany i testy pokrywające materiał szkoły podstawowej i liceum.. a) Ideologia oświecenia zapoczątkowała szybki rozwój .. .Karta pracy z historii nr 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej .. - Przyczyny wojen Rzeczypospolitej z Tur-cją.. - Najazd Turków na Polskę w II poł. XVIII w. i jego skutki (1672 r., 1673 r.).. a) Myśliciele epoki oświecenia uważali, że źródłem poznania jest (rozum/wiara).. W Rzeczypospolitej szlacheckiej - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej - Wczoraj i dziś .Poprawnie: Kircholm 1605, Kłuszyn 1610, Cecora 1620, Chocim 1621, Chocim 1673, Wiedeń 1683, Oliwa 1627, Warka 1656, Powstanie Chmielnickiego 1648, Niepoprawnie:Testy (8) Odpowiedzi (6) Odpowiedzi do zeszytu ćwiczeń (6) Materiały prezentacyjne Multibooki (1) Zobacz wyniki (86) Filtruj materiały .. \ Klasa 6 \ III: W obronie granic Rzeczypospolitej \ 5.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Plik W obronie upadajÄ…cej Rzeczypospolitej.doc na koncie użytkownika klaudynka03022000 • folder Dokumenty • Data dodania: 17 lis 2012Sprawdziany i testy ze szkoły podstawowej Historia..

W obronie granic Rzeczpospolitej DRAFT.

Skomentuj.. Sprawdzian historia klasa 6 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 6 dział 1 - Narodziny nowożytnego świata; Sprawdzian historia klasa 6 dział 2 - W Rzeczypospolitej szlacheckiej; Sprawdzian historia klasa 6 dział 3 - W obronie granic RzeczypospolitejTesty i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Kultura Odrodzenia w Polsce ; Lekcja powtórzeniowa - RP w XVI w.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. brainy unit 3 kl 6 Połącz w pary.. Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaIII: W obronie granic Rzeczypospolitej , Klasa 6 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. | Rozmiar: 246 KB "W obronie granic Rzeczypospolitej" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Sprawdzian z historii klasa 4 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika; Sprawdzian z historii klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty - Wczoraj i dzi .. Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej .Sprawdzian nr 1 Rozdział I.. Wojny z Moskwą.. Uzupełnij zdania, które dotyczą oświecenia w Europie Zachodniej.. Rosja i Niemcy.. Udostępnij..

...W obronie granic Rzeczpospolitej DRAFT.

b) W oświeceniu domagano się (równości wszystkich ludzi wobec prawa .kl 6 Test.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.. Wojny z Rosją w XVII w. uczy się (1) 1582: porozumienie w Jamie Zapolskim (Rosja) 1610: bitwa pod Kłuszynem (Rosja) 1634: rozejm w Polanowie (Rosja) 1605: bitwa pod Kircholmem (Szwecja) 1627: bitwa pod Oliwą (Szwecja) 1629: rozejm w Starym Targu (Szwecja) 1635:11. quizoteam 10 miesięcy temu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. W obronie granic Rzeczpospolitej DRAFT.. Wojny z Rosją - wojny Stefana Batorego o Inflanty - dymitriada i polska interwencja w Rosji - pokój w Polanowie - wskazuje na mapie Inflanty i Carstwo Rosyjskie - wymienia Stefana Batorego jako kolejnego po Henryku , , ,Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Stany Zjednoczone.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt