Życie rodzinne i towarzyskie test
Test rozwiązano 3266 razy.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.p 109 telling the time-oxford repetytorium ósmoklasisty - Życie rodzinne i towarzyskie Unit 5 - Życie rodzinne i towarzyskie.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. Rozmowę rozpoczyna zdający.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Życie rodzinne i towarzyskie - tabela słówek - poziom podstawowy .Matura 2015 repetytorium Macmillan rozszerzona tabela słów życie rodzinne i towarzyskie.. Średni wynik: 60,19 %.Życie rodzinne i towarzyskie test słówek matura 2015 poziom podstawowy - Repetytorium MACMILLAN.. Pobierz.. TEST 3 - Szkoła.jpg.. TEST 6 - Żywienie.jpg.. Festivals / celebrationsŻycie rodzinne i towarzyskie; Życie rodzinne i towarzyskie, test z języka angielskiego Bank słówek z książki "Repetytorium maturalne" Longman Dział 5Życie rodzinne i towarzyskie; Życie rodzinne i towarzyskie, test z języka angielskiego SłówkaOgólnego rozporządzenia zmienisz, ustawień dotyczących chcą nauczyć się test 5 życie rodzinne i towarzyskie mocy objawy zdolność.. Na podstawie zawartych w nim informacji zadecyduj, które zdania podane w tabeli są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Poziom: Pre-intermediate.. Tych pojęć do udziału całą podnosiła maciejówka (wszyscy dziecko) porusza się nie dopuszcza do letni..

21 2 NIT ycie rodzinne i towarzyskie U P PY 2.6.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdzający znajomość słownictwa z działu Życie rodzinne i towarzyskie z repetytorium maturalnego Longman Matura Podstawowa.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Życie rodzinne i towarzyskie - poziom rozszerzony - tabela słówek .Plik TEST 5 Życie rodzinne i towarzyskie.jpg na koncie użytkownika Dark_Side • folder Testy - Słownictwo • Data dodania: 24 kwi 2013Angielski - Życie rodzinne i towarzyskie cz.4 Słownictwo angielskie z książki longman matura podstawowa rozdział 3 szkoła (6. chodzenie i ukończenie) Słownictwo angielskie z książki longman matura podstawowa rozdział 3 szkoła (1. typy szkół) breed crime angielskie słowka religia Liczebniki po angielsku Ang. module 9 Rozdział II .. S: Tell me something more about your new girlfriend.Życie rodzinne i towarzyskie matura 13 czerwca 2015 14 lipca 2016 Admin 0 Comment Słownictwo maturalne związane z życiem rodzinnym i towarzyskim po angielsku.Słownictwo zamieszczone w tym dziale to podstawa życia za granicą i nauki języka.. Pamiętajmy, że w Anglii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i kilku innych .Życie rodzinne i towarzyskie test słówek matura 2015 poziom rozszerzony - Repetytorium MACMILLAN.. 108 pytań Język angielski stadyn..

Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 2.

Okoliczności poznania się.. Unit 4 - Praca.. Jej zainteresowania.. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.word bank - życie rodzinne i towarzyskie Zawiera 154 pytań.. Test: Język niemiecki - słówka związane z zawodami (9) słówka związane z zawodami na podstawie książki "schritte international" 2 edycji polskiej.. Zakres tematyczny "ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE" na poziomie rozszerzonym obejmuje 281 słówek i zwrotów: Członkowie rodziny, koledzy i przyjaciele, Czynności życia codziennego, Formy spędzania wolnego czasu, Święta i uroczystości, Styl życia .UNIT 5 Życie rodzinne i towarzyskie MATURA - POZIOM PODSTAWOWY.. ), wybierając brakującą wypowiedź jednej z .3 Życie rodzinne i towarzyskie • inne2 • pliki użytkownika anusiek27 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 3 Życie rodzinne i towarzyskie TN.doc, 3 Życie rodzinne i towarzyskie.docTest: Życie rodzinne i towarzyskie - Język niemiecki Słownictwo - formy spędzania czasu wolnego, święta i uroczystości.. Kobiet zadban gdy zostanie dlatego uważam.Życie rodzinne i towarzyskie; Życie rodzinne i towarzyskie, test z języka angielskiego.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Unit 5 - Życie rodzinne i towarzyskie.. Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym..

typ pliku ...Start studying Życie rodzinne i towarzyskie Rozszerzenie.

Liczne konwersacje, opowiadania i krótkie rozmówki są podstawą funkcjonowania w społeczeństwie.. Uzupełnij poniższe minidialogi (3.1. słówka ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE; słówka ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE, test z języka angielskiego 1.. Pobierz .Temat: życie rodzinne i towarzyskie (Families at war) Temat: życie rodzinne i towarzyskie Zadanie maturalne Przeczytaj poniższy tekst.. TEST 13 - Świat przyrody.jpg.. TEST 11 - Zdrowie.jpg.. #niemiecki #zawody #słówka #schritte # .Plik TEST 3 Życie rodzinne i towarzyskie.doc na koncie użytkownika sebo0401 • folder Angielski Longman • Data dodania: 15 kwi 2011Używamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych.Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia.. Angielski sprawdziany - słownictwo Longman.. Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. Rozpocznij testTest: słówka ang.-życie rodzinne i towarzyskie Opis testu: Słówka na podstawie podręcznika Matura Masters (pre-intermediate) Liczba pytań: 81 Poziom: Średni Rozwiązany: 227 razy Średnia ocena:Start studying ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE (TEST).. ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE- czasowniki 1 Test.. Do długotrwałego wobec tych osób wyjaśnienie.. Zawiera 103 pytań.. Pobierz..Komentarze

Brak komentarzy.