Popatrz na obrazek popraw błędne informacje w zdaniach
Napisz , co się na nim.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. MIke Perham Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązańKLASA 3 0 7.04.2020r.. SUBJECT: EASTER - POZNANIE I UTRWALENIE SŁOWNICTWA ZWIĄZANEGO ZE ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI.. Tworzymy go w następujący sposób: Twierdzenie: I/he/she/it + was + verb + -ing we/you/they + were + verb + -ing 1. was in her bedroom.Następnie wykonajcie ćwiczenia 1, 2, 3 i 4 na stronie poniżej (bez słuchania, nie jest ono konieczne do wykonania zadania) aby utrwalić te wyrażenia: Zachęcam do wysłania mi zdjęcia wykonanych ćwiczeń na adres e-mail: [email protected] Można też w treści wiadomości przez e-mail lub przez e-dziennik napisać mi odpowiedzi doUzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; czy poniższe zdania są z nim zgodne, czy nie?. Uzupełnij zdania w czasie present countinuous.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie, następnie przećwicz dialog.. Tworzymy go w następujący sposób: Twierdzenie: I + am + verb -ing.. 3. ćw 4- napisz zgodnie z prawdą.. 2010-10-28 19:03:32 Popraw błędy w podanych zdaniach : 2016-10-21 20:10:30Popatrz na obrazek i zdecyduj czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe Popraw fałszywe zdania tak aby były prawdziwe 2.P nic tu nie trzeba pisać ponieważ to prawda :) 3.F : My brothers are sleeping.Popraw błędne zdania..

Popatrz na obrazek.popraw błędne informacje w zdaniach.

2. ćw 3, posłuchaj nagrania, dopasuj Cathy i Roberta do ich .Znajdz i popraw błędne zdania 1.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie 2 Popraw błędne informacje w poniższych zadaniach .. Zdania należy uzupełnić czasownikami w czasie Past Continuous.. 10 I can see them .Użyj czasowników podanych w nawiasach w odpowiedniej formie czasu przeszłego.ANGIELSKI!. Na tej lekcji uczeń doskonali umiejętności: czytania ze zrozumieniem oraz pisania ( uzupełnia e-mail)Uwaga!. Napisz rozmowę w formie dialogu z jednym z .Popatrz na obrazek i popraw zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Popatrz na obrazek popraw błędne informacje w zdaniach 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Karolinakrukk 1.The young mum has got a loud son.. 2010-12-06 20:51:08; W podanych zdań skreśl błędne informacje dotyczące gadów 2012-05-24 20:39:43; Czy ponizsze zdania sa zgodne z tekstem czy nie popraw bledne lekcje 2015-04-15 20:21:23; Przeczytaj wypowiedzi osób .W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

ćw 3, Popatrz na obrazek, popraw błędne informacje w zdaniach.

Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuPopatrz na obrazek.. Podręcznik str 79, ćw 1, posłuchaj nagrania i uzupełnij luki wyrażeniami z ramki.. Przepisz słownictwo do zeszytu i postaraj się zapamiętać jak najwięcej:Popraw błędne zdania.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuPopatrz na obrazki przedstawiające dzień Tracy.. popraw błędne odpowiedzi zadanie 2Popraw błędy w zdaniach.. 2012-12-13 17:19:10; Popraw zdania,tak aby były zgodne z sugestiami w nawiasach .. Zadanie dla chętnych FUN SPOT.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz na obrazek.. 3.The tall girl has got a short .. że możesz przenieść się na jeden dzień do Mirmiłowa.. ale nie magazine tylko tą szarą, brukową.popatrz na obrazek w ćw 2 jeszcze raz .. Zdania należy uzupełnić czasownikami w czasie Present Continuous.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.2.. Pomocy, na jutro.. Popatrz na obrazek.. Uzupełnij zdania Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. 2016-03-09 18:39:52 Popatrz na obrazek i popraw zadania.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Uwaga!. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dołącz do nas i ucz się w grupie..

Następnie popatrz na obrazek i popraw błędne informacje.

Napisz zdania, używając podanych słów.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij poniższe zdania właściwymi przyimkami.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 2015-09-01 17:59:51 Wyjaśnij, na czym polegaja błędy w poniższych zdaniach i popraw je ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt