Jak szybko nauczyć się województw i ich stolic
Konieczne jest, aby wiedzieć, co kryje się za każdą nazwą, jej położeniem geograficznym, jaka populacja żyje .Jak szybko nauczyć się państw i ich stolic krulrzycia krulrzycia Rozpisz sobie na kartce Państwo i od razu stolice, i się naucz, przeczytaj kilka razy, po kolei, ja się tak uczyłem i potem jak pisałem kartkówke z tego to kojarzyłem po kolejności co do czego pasowało, mam nadzieje że pomogłem :)Jeżeli masz problem z nauczeniem się państw i stolic kontynentu którym jest Azja to obejrzyj ten film i powtarzaj czynności z mapa które są na filmie strona .Szybkie czytanie słabo się sprawdza.. Polecam ten pierwszy sposób.. Czy przypasujesz 18 losowych krajów azjatyckich do ich stolic?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 2011-01-21 13:36:45Jeśli tekst do nauczenia się jest prosty, rozumiesz go i jest w miarę krótki, możesz teraz zacząć sobie go przypominać.. Patent 2: Przepisz tekst na kartkę urozmaicając go graficznie.Szybki i podchwytliwy test - przypomnij sobie wszystkie stolice państw!. 2018-12-04 12:26:37; Stolice .Przeglądaj testy Zaloguj się.. 4 niezawodne sposoby 19 października 2018 Jako Mapowy Maniak- jestem słabym przykładem osoby, która powinna Was uczyć, jak przełamać niechęć do mapy.analiza jego tematy (tabliczka mnożenia 20x20, wojewodztwa polski i ich stolice, testy prawnicze za darmo) i głównych konkurentów (iurista.net, testy-prawnicze.pl, prawo.e-katedra.pl)Jak uczyć się stolic świata bez problemów - Inne - 2020 ..

Test wiedzy o województwach i ich stolicach.

Fiszki są szybkim i prostym sposobem na naukę administracyjnego podziału Polski.. 2010-10-27 17:08:19 Załóż nowy klubJak szybko i przyjemnie nauczyć się geografii politycznej (mapy)?. Aplikacja jest dostępna w języku polskim!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak szybko nauczyć się województw.. Województwa i ich stolice, ułożone w kolejności alfabetycznej: dolnośląskie - WrocławLista województw i ich stolic - ucz się niezwykle skutecznie dzięki elektronicznym fiszkom.. Województwo Kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz i Toru .Zapraszam na moją stronę w Polsce to temat obowiązkowy na lekcjach geografii.. Przekonaj się, jak dobrze znasz nasz kraj!. O badaniach naukowych mówię w tym względzie, że tylko frajer płaci za kurs, którego skuteczność nie jest w żaden sposób potwierdzona, jak przez samych prowadzących ten kurs.. Dodatkowa możliwość przećwiczenia materiału w grze pozwoli Ci pewność Twojej wiedzy.. Państwa i stolice Azji nie są takie trudne - zapewniamy, że z pomocą interaktywnych fiszek, szybko się ich nauczysz.Znacie moze jakies gry aby szybko nauczyc sie panstw i stolic?. 2012-02-20 16:35:01 Jak skutecznie nauczyć się województw /stanów Hiszpanii i ich stolic ?. Pytania zawarte w teście.W Polsce mamy 16 województw..

Województwa i ich stolice.

Podobne pytania.. Sprawdź prosty sposób i obejrzyj wideo, a szybko zapamiętasz nazwy województw w Polsce.Macie jakiś sposób żeby szybko się nauczyć wszystkich krajów Europejskich a w tym ich stolic?. Możesz z atlasem, czyli: wyszukujesz na mapie stolice i ich państwa, albo po prostu przeczytaj kilka razy, kilkanaście, kilkadziesiąt i zapamiętasz.. Opis testu.. Rozwiąż test.. Wypróbuj teraz na fiszkoteka.pl!Stolice państw - państwa stolic, - Europa; Stolice państw - państwa stolic, - Europa, test z geografii WSZYSTKIE stolice i państwa EuropyQuiz geograficzny, który pozwoli Ci szybko zapamiętać stolice państw świata!. Miastem wojewódzkim nazywa się miasto, w którym urzędują wojewoda i marszałek województwa.. Województwa i stolice Województwa Polski i ich stolice, wraz z mapą polski na której zaznaczona jest lokalizacja danego województwa.Fiszki są szybkim i prostym sposobem na naukę administracyjnego podziału Polski.. Powinno być ich też 16, ale jest więcej.. No i okazało się że jutro mamy odpowiedź z geografii- musimy znać 100 (ona nam wypisała) państw, ich stolice i pokazywanie ich na mapie.Europa: Stolice (łatwa wersja) - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Lista województw i ich stolic w Polsce..

Test z Geografii Województwa i ich stolice - test.

Nie zwlekaj i wypróbuj naukę województw i ich stolic wraz z Fiszkoteką.. Skup się na tym, aby odtworzyć go jak najdokładniej z pamięci.. Brawo, jesteś mistrzem!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Ja stolice Europy umiałam, chodząc do czwartej klasy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Mapa województw ze stolicami Zapamiętanie samych nazw województw i ich stolic to już na pewno .Polska: Stolice Województw - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Twój wynik: 15/16 Gratulacje!. Myślę, że wierszykiem tutaj nic nie wskórasz, przecież .Jak szybko nauczyć się państw świata (ich stolice + pokazywanie na mapie)?. Na jutro mam kartkówkę z wojewôdzwtw dajcię jakieś szybkie rozwiązania 0 ocen | na tak 0%.. 0 165 80.Województwa i stolice, wraz z mapą Polski, na której zaznaczona jest lokalizacja danego województwa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zobacz, jak nauczyć się nazw 16 województw w Polsce w zaledwie 3 minuty.. Sprawdź, czy przypasujesz do odpowiedniej stolicy państwa takie jak Rosja, Izrael lub Kazachstan!.

Znasz wszystkie stolice polskich Województw!

Wiedza przydatna podczas sprawdzianu z geografii czy rozwiązywania krzyżówek.. Funkcjonalności: - 10 poziomów trudności, - na każdym poziomie jest 20 stolic krajów, - tryb nauki bez presji czasu, - ranking najlepszych gracz, - tryb gry wieloosobowej (multiplayer .Stolice Azji, właściwie jedynie ze względu na ich mnogość, wydają się trudne do opanowania.. Nie możesz samodzielnie nauczyć się stolicy i kraju (tylko na liście).. Województwo Dolnośląskie - Wrocław.. Warto pamiętać, że województwa nie są dane na zawsze i kiedyś może być ich więcej.Dzięki temu zestawowi szybko i efektywnie nauczysz się afrykańskich państw i stolic.. Ich stolice to największe miasta w województwie.. Pytania z mapy administracyjnej Polski.. Inne tryby testu.. Stolice województw 2014-07-17 21:29:32; Czy znasz stolice województw?. Sprawdź się, porównując swój wynik z najlepszymi w rankingu online.. 54 fiszki lenka1Jak szybko nauczyć się stolice europy ?. Po reformie administracyjnej z 1999 roku istnieje 16 województw.. Mateusz z Kanady wytłumaczył w prosty sposób, dlaczego.. Zacznij od tego jak się zaczynał i co było dalej, a jak się kończyło.. Jednak z naszą pomocą nauczysz się ich szybko i skutecznie, a mapa polityczna Azji przestanie być konieczna!. 16 fiszek lenka1Tak duże zróżnicowanie wielkościowe ma swoje korzenie w rozbiciu dzielnicowym.. Jak pech to pech :/ Dziś wróciłam do szkoły po ponad tygodniu choroby.. 0 0 Odpowiedz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt