Napisz dwa pytania do autora ulubionej książki
Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. Napisz dwa pytania do autora twojej ulubionej książki 2 Zobacz odpowiedzi .Pytania do autora ulubionej książki o życie osobiste Czytelnicy pragną poznać osobę pisarza - kim jest, skąd pochodzi, jakie ma wykształcenie, czym zajmuje się na co dzień.. Skomentuj.. Napisz wspolczesna wersje mitu o dedalu i ikarze praca powinna zawierac najmniej 200slow,3 akapity,dialogi,zakonczenie,plente czas i miejsce akcji opisy wygladu i miejsc oraz punkt kuliminacyjny.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 0 ocen | na tak 0%.. Początkowa pedantyczność hobbita powodowała uśmiech na twarzy czytelnika, sytuacje bezpośrednich spotkań z przedstawicielami zła - przejęcie i strach.. 40 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do .Książka wzbudziła we mnie emocje.. Komentarze sameQuizy: 214 .. 14/20 przecież dostałem lepszą ocenę btw ostatnio czytałem książkę jakiś czas temu.1.. Skąd zrodził się w tak młodym wieku pomysł na napisanie książki?. Po przeczytaniu książki nie zostaje mi nic innego jak tylko zachęcić do jej przeczytania.Zadanie: napisz reklamę swojej ulubionej książki,nie zapomnij o Rozwiązanie:moją ulubionom książką są ,,przygody tomka sawyera quot m twaina opowiada o przygodach chłopca o złych nawykach lecz dobrym sercu chłopiec zakochuje się w becky tharter przeżywają różne wspaniałe przygody, np gdy zgubili się w jaskini lubię tę książkę dlatego że jest śmieszna, może ją .W siedemnastej edycji konkursu „List do ulubionego pisarza", towarzyszącego co roku Poznańskim Targom Książki (do zeszłego roku targom „Pegazik - Książka dla Dzieci i Młodzieży"), Polskie Towarzystwo Wydawców Książek zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych..

...6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Udostępnij.. Za to paluszki mało się krusząNapisz do nas.. Sądzę, że będzie ona zachętą do sięgnięcia po kolejne tytuły z gatunku fantasty.. Organizatorzy zachęceni są .Zadanie: napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce podaj w nim następujące informacje autor i tytuł,problematyka,bohaterowie,ocena utworu i jej Rozwiązanie: moją ulubioną książką jest cykl 39 39 harr 39 y potter 39 39 autorem książkiCharakterystyka bohaterów.. Napisz cztery zdania o swojej ulubionej baśni 2012-03-15 16:19:09Zachęcisz do przeczytania swojej ulubionej książki?. Utwór to.Według mnie jest to bardzo ciekawa książka, która zachwyca swoim rozmachem i niezwykłością przedstawionego w niej świata.. 2012-12-27 17:59:32 pomożesz?. 2020-09-12 15:07:36;Napisz list do autora książki(,,Oskar i pani Róża), w którym wyrazisz swoje wrażenia.. To kategoria pytań, które mogą naruszać sferę prywatną autora, więc trzeba umieć zadawać je z wyczuciem.Ułuż i zapisz trz pytania do autora twojej ulubionej książki.. Przedstawienie i wygląd postaci: Miał jedenaście lat.. Tolkien ma świetny styl i niesamowicie bogatą wyobraźnię, dlatego warto zobaczyć świat, który stworzył.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Skąd wziął/a pan/pani pomysł na napisanie tej książki??

Bohaterzy lektur!. dzienkówa Dzięki dzięki dzk .Napisz po dwa pytania do autora swojej ulubionej książki.ʕ·ᴥ·ʔ Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz dwa pytania do autora twojej ulubionej książki .. Zarejestruj się.. Zarejestruj się.. Kolejno poznajemy: Króla,.13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Dlaczego chcesz napisać książkę?. W pierwszy dzień po konsumpcji Pańskiej książki zadaję sobie pytanie, czy Pańskie działanianie ograniczają się do zabierania innym tak cennego czasu.. 6 Obserwuj autora Zobacz profil .. a my powiemy Ci jakiego gatunku książkę można napisać o Twoim życiu!. Czy ciężko w tak młodym wieku napisać książkę?. Skomentuj.. Jeśli tak, jak ją Pan przyjął?. 2011-03-17 15:48:41 Napisz tytuł swojej ulubionej piosenki 2013-04-29 16:53:38 Podaj tytuł swojej ulubionej książki fantasy 2011-02-08 14:55:27Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.. Ernest Nemeczek - należał do grupy chłopców z Placu Broni.. Wyślij zgłoszenie.. W jakich okolicznościach pisał/a pan/pani książkę?. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na planetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.. Zaloguj się.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. A co do przekąsek zarówno czekolada jak i chrupki brudzą ręce, a więc też nie da się czytać dbając o książkę..

Napisz dwa pytania do autora twojej ulubionej książki monikaaa213 monikaaa213 1.

Skomentuj.. 4.Tajemniczy ogród (ang. The Secret Garden) - powieść dla dzieci autorstwa Frances Hodgson Burnett, po raz pierwszy opublikowana w 1911 roku.Przed wydaniem publikowana w odcinkach w The American Magazine.. Sielankowa opowieść o samouzdrowieniu jest współcześnie uważana za najlepszą powieść tej autorki i zaliczana do klasyki literatury dziecięcej.. Udostępnij.. Zapisuj ulubione.. 40 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. miłoszstachowaki miłoszstachowaki 10.05.2017 Polski .. Cóż!, wielkie nazwisko, ale niewielka książka.. Nie czytaj tej książki od początku do końca, inaczej będzie z tobą .SIEDEM PYTAŃ DO PISARZA: 1.. Czy zdarzyło się Panu otrzymać od kogoś krytykę?. Masz świetny pomysł na quiz?. Ja na początku się bałam tej książki, bo autor napisał "Uważaj!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zgadniesz, kim jestem?. Wyślij zgłoszenie.. Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.Podaj w nim następujące informacje: - autor i tytuł - problematyka - bohaterowie - ocena utworu i jej uzasadnienie.. Sprawdź swoją inteligencję!. Każdy z Was może zadać Autorce jedno pytanie, wystarczy zostawić je pod tym postem konkursowym, wraz z adresem e-mail.Recenzja mojej ulubionej książki - "Małego Księcia".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

🎓 Napisz list do autora ulubionej...List do autora wybranej książki.

Udostępnij.. Napisz do nas.. Chcesz napisać książkę.. Zadaj pytanie.. Zarejestruj się .Ostatnio wpadła mi w ręce książka Anatola Ulmana pt. "Polujący z brzytwą" ze względu na ciekawy tytuł postanowiłem ją przeczytać, mimo iż autor jest mało znany i nie napisał nic, co chociażby obiłoby mi się o uszy.. Tolkien urodził się w angielskiej rodzinie w 1892 jako syn bankiera Arthura Tolkiena i jego żony Mabel Suffield.. Przyszedł na świat w Bloemfontein w Wolnym Państwie Oranii (obecnie Południowa Afryka), gdzie jego ojciec był urzędnikiem (od 1890 kierownikiem) w filii Bank of Africa.Według jednej z hipotez rodzina Tolkienów miała niemieckie korzenie (nazwisko Tolkien ma duże .. @Nairobi_11 zwróć uwagę że to quiz fabularny, czytanie ulubionej książki byłoby w kontekście niewiarygodne.. Jest to Twoim marzeniem od wielu miesięcy lub nawet lat.. Quiz w Poczekalni.. Zabawa zaczyna się dzisiaj, 6 sierpnia lipca i potrwa do 13 sierpnia, do godziny 23:00.. Zadaj pytanie.. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na plenetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.Kolejno poznajemy: Króla, Pijaka, Latarnika i Bankiera.J.R.R.. Chciałbym napisać o Szatanie z 7 klasy Bardzo proszę o odpowiedź .. I tylko jedna opcja będzie prawidłowa, a reszta "doprowadzi do śmierci" i będzie się musiało czytać od nowa.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTak jest pełno opcji i około 200 rozdziałów, tyle, że one są zawsze króciutkie.. Nemeczek to drobny, jasnowłosy chłopiec, najmniejszy w całej gromadzie chłopców z Placu Broni.RECENZJA - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. 13 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Być może do końca nie znam proporcjum, ale popastwić się zawsze można.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pochodził z ubogiej rodziny, był jedynakiem.. Wyobraża sobie Pan teraz życie bez pisania książek?. Quiz w Poczekalni.. Jednak tak do końca nie wiesz, jak się za to zabrać..Komentarze

Brak komentarzy.