Napisz email do kolegi o swoim ulubionym filmie
Za fajną odpowiedź DAM NAJ!. 2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.. Szkoła.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12 .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Właśnie wróciłeś z bardzo udanego widowiska sportowego.. To moje ulubione zajęcie.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. E-mail po niemiecku - zasady pisaniaNapisz do swojego kolegi lub koleżanki email, w którym: - napisz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju film widziałeś, - opiszesz swoje mieszane uczucia związane z obejrzanym filmem, - opiszesz wrażenia innych osób, które również widziały ten film.. Uwierz mi, w książce było opisanych więcej wydarzeń niż było to pokazane w filmie..

Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki o swoim ulubionym filmie po angielsku.

Wstęp - podstawowe informacje (gatunek filmu, reżyser, aktorzy, przyznane nagrody, itd.). Bardzo go lubię.. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. Kalisz , 14.. On nie ma żadnych konkretnych hobby ani zainteresowań, ale bardzo lubi samochody.. The "Titanic" director, James Cameron directed the film depicting one of the most tragic ship disasters ever.Napisz e.mail do koleżanki w którym: *pozdrowisz koleżankę , oraz przeprosisz ,że tak długo nie pisałaś *zapytasz się jak się czuje oraz jak spędziła ostatni wekeend *opiszesz swój ostatni wekeend ,co sie wydarzyło *zapytasz co słychać u jej rodziny *poprosisz aby odpowiedziała wkrótce (długość pracy minimum 90 słów) prosiła bym również o przetłumaczenie tego na nasz .Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Obok biurka stoją dwie szafy.. 2010-09-20 22:06:43 Napisz list do kolegi lub koleżanki 2015-05-13 17:03:25 Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21:33:41Zadanie: napisz o swoim ulubionym aktorze Rozwiązanie:moja ulubioną dulce mar a, właściwie dulce mar a espinoza savi ón ur 6 grudnia 1985 w mieście meksyk meksykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka należała do zespołu rbd, który w 2009 zakończył działalność w 2010 rozpoczęła karierę solową kariera aktorska w 1996 dulce mar a trafiła do televisy, gdzie .Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?.

Jak napisać list do kolegi Podobne tematy.

W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Jest także najbardziej lojalny i godny zaufania spośród moich przyjaciół.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. PODPISZ SIE JAKO XYZ.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.Filmy 0.. 2014 .Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opiszesz swoje wrażenia z piewszych dni w nowej szkole.. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about.. i dalej mi pomozcie proszeE-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Ten film był tak interesujący, że nie odrywałam się od niego nawet jedząc obiad.. Gram na gitarze od kiedy skończyłam 9 lat..

Napiszę o swoim ulubionym filmie- Harrym Potterze.

Oczywiście, marzy o zostaniu mechanikiem albo kierowcą wyścigowym.Zadanie: 10 zdan o swoim ulubionym filmie prosiłabym o step Rozwiązanie: step up 3 d film muzyczny w reżyserii jon chu produkcji amerykańskiej ambitny luke rick Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. ( ANGIELSKI ) 2012-03-02 17:08:39; Zredaguj wypowiedź na temat: mój ulubiony gatunek filmowy .. Nad biurkiem jest półka na książki.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Alkohol Artysta Bielsko Biała charakterystyka kolegi List list do kolegi nałóg Napisz list napisz list do kolegi uzależnienie..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Szybko na jutro!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o ulubionym filmie.. Na każdej szafie stoją doniczki .Elementy składające się na recenzję filmu po angielsku.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Nie zadługie!. uwzględnij w swoim tekście tytuły filmów i nazwiska twórców .. Ma już prawo jazdy i teraz zbiera pieniądze na swój pierwszy własny samochód.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. "…Zadanie: napisz list do kolezanki w ktorym polecasz jakis film Rozwiązanie:droga koleżanko możesz też zamiast quot koleżanko quot wstawić imię osoby, do której rzekomo piszesz na początku chciałabym podziękować ci za list, który do mnie przysłałaś prosiłaś bym poleciła ci jakiś film, więc postanowiłam jak najszybciej odpisać chciałabym polecić ci film pt quot zmierzch .Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki c. collodiego pt. "Pinokio".. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Lubię też uczyć się języków obcych, do tej pory znam już 4.. Napisz do swojego kolegi lub swojej koleżanki e-mail, w którym:-napiszesz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju film widziałeś-opiszesz swoje mieszane uczucia związane z obejrzanym filmem-opiszesz wrażenia innych osób, które również widziały ten film.. Ma być ( dlaczego do ciebie pisze, kiedy zaczęli puszczać go w kinach, kiedy powstał, kto jest głównym bohaterem, końcówka normalna jak w liście) Max 8 zdań!. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Wtedy zostaje okradziony.Napisz e-mail do kolegi w kturym napiszesz o swoim ulubionym aktorze dariakuczynska29 czeka na Twoją pomoc.. Na biurku stoi komputer.. poleca64% Język polski .Właśnie wróciłeś z premierowego pokazu filmu w kinie.. 2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.. Jednak moim głównym hobby jest muzyka.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad..Komentarze

Brak komentarzy.